Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha reggel eszem csak, és...

Balazs00xx kérdése:

Ha reggel eszem csak, és edzem heti 4-et intenzíven, várható komolyabb fogyás?

Figyelt kérdés

edzés közben nagy súly, és amennyit birok, hogy izomtömeg a lehetőleg kevesebb mennyen le,

20 éves vagyok, 120 kg ( mikor teljesen kigyúrt voltam 103 kg voltam) azóta feljött rám jópár kg..

így ezt javasolták nekem,

ne fikázzatok le , csak Normális véleményt várok

köszönöm


2011. okt. 7. 13:10
 1/9 dirtboy ***** válasza:
mármint úgy érted hogy csak és kizárólag reggel eszel?azaz napi 1 étkezésed van?
2011. okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen napi egy reggel, du max egy egy kefír vagy joghurt
2011. okt. 7. 13:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Remélem ezt te sem gondoltad komolyan. Ezzel elpusztítod az izmaidat is. Honnan lenne energiád heti 4 edzéshez, ha nem eszel semmit?

Egyél normálisan, diétás étrend szerint. Fehérjebevitel legyen meg, ch legyen kevés.

2011. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dirtboy ***** válasza:
100%

ez az étkezés nevetséges,már csak azt nem értem hogyha ennyire nem vágod a témát hogy mi kell az izomnak akkor hogy tudtál elérni állításod szerint 103kilós izmos fizikumot.az meg végkép rejtély számomra hogy hogy tudtál róla felmenni 120kilóra.

na mindegy, kérdésedre válaszolva csinálhatsz edzésen akármit amíg ez a napi kajád addig gyönyörű szépen épül lefelé gondolom nem kis tempóban a meglévő izomzatod.

sajna ez van,az izomzatot nem csak felépíteni kell tudni de megtartani is.

ez nem úgy megy hogy egyszer valaki fogja pár év alatt kigyúrja magát vagy 100kilósra és akkor vagy 60éves koráig úgy fog kinézni és a gyúrás utáni hátralévő éveiben edzenie meg normálisan táplálkoznia sem kell.

erre szokták azt mondni a hülyék hogy /jaj porizmúak a testépítők,abba hagyják a gyúrást meg a cuccok szedését és leeresztenek/,pedig ez csak biológia az egész.

2011. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szálkásításnál is napi 6x kell étkezni,csak kisebb adagokat,fehérjedúsan,szénhidrát- és zsírszegényen,és a megengedett kalória-deficitet megtartva(kiszámolod).

Ha ezeket tartod,és súlyzózol is mellé,valamint van valamifajta aerob edzésed,lesz eredmény.Szálkásítani nem egyszerű,sőt....de megoldható...csak akarni kell!!!

2011. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem ez nem jó módszer!Mert ha csak reggel eszel, az káros lehet az egészségedre!Egy jó fogyókúrának szerintem az az alapja, hogy mindent lehet enni, de mértékkel.A mozgás az nagyon fontos, persze.De amit Te csinálsz, az nem fogyókúra, hanem kínzás.
2011. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Idióta😂😂
2021. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Mi van teee ? Agyhalott fogyatékos😂😂

Nemcsak zsíros vagy, hanem ostoba is legrosszabb párosítás.

2021. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1-es: "napi 1 étkezésed van?"

Lehet, hogy egyszer eszik reggel nyolctól délután háromig...

jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!