Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A proteintől hizok vagy...

Mady kérdése:

A proteintől hizok vagy izmosodok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A kondi eddzőm azt ajánlotta hogy vegyek proteint(jumbo).Én nem bajnok akarok lennin csak simán izmosabb.A proteintől kövér leszek vagy izmosodok?Ez turmix szerü
2011. ápr. 4. 19:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
ha nem sportolsz mellette eleget, akkor hájas leszel, ha sportolsz, akkor izmosodsz
2011. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
a jumbo, az elsősorban nem protein
2011. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Sose lennél bajnok,még ha akarnál sem,főleg ilyen aggyal nem.A Jumbo egy tömegnövelő,nem protein(ami fehérjét jelent).Amúgy meg a normális étrendtől fogsz izmosodni,nem a Jumbotól,ugyanis az csak egy táplálékkiegészítő. [link] ajánlom figyelmedbe az elolvasását.
2011. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
bajnok nem leszel de ennél hülyébb sem
2011. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

GreenTea


A Jumbo egy 20% fehérjetartalmú tömegnövelő, amit az extrán nehezen hízó embereknek ajánlanak. Nem fogsz tőle se izmosodni, se hízni, ha nincs rendes étrended mellette.

2011. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

És ki az edződ? Csipkés Zoltán hogy ilyen hülyeséget mondott hogy a Jumbo az protein?

Amúgy a protein (más néven fehérje) a sejtek építőanyaga, köztük az izomsejteké is. Szóval az izomsejtekbe juttat tápanyagokat, egy fehérjeturmix. De emellett a ch bevitelre is figyelni kell. Mert ha nem fogyasztasz megfelelő mennyiségű ch-t (szénhidrátot), akkor a szervezeted a fehérjékhez fog nyúlni hogy energiához jusson...és az izmok fehérjékből állnak, és ha ezeket használja a szervezeted az energiaszerzéshez, a meglévő izomzatodat bontja le.

2011. ápr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Először is szerintem téged ez a téma rohadtul nem érdekel, főleg ha ilyen f*szságokat kérdezel.. Először inkább vigyél be szilárd táplálékból amennyit csak bírsz, na utána talán jöhetnek a tömegnövelők, meg a fehérjeporok.. Izmosabb meg az EDZÉSTŐL leszel... Ha kövérebb lennél tőle, akkor nem lenne különbség a Jumbo meg a kacsazsír között... (N)
2011. ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Jumbo tömegnövelő, ha arra azt mondta, h protein, akkor küldd el a f@szba, alapból azt az edzőt, aki scitecet javasol nem tartom mérvadónak.
2011. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

hmmm most hogy említettétek a jó kis kacsazsírt... OMNOMNOMN

egyébként, csak egy felhasználót kérdeznék (ha ha ha..) mi a gond azzal, hogy Scitec-et javasolnak? én nem fogyasztom a termékeit, de eddig csak pozitív dolgokat hallottam róluk.

Kösz, Aczél.

2011. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.Előszeretettel fogyasztom a termékeit,és eddig nem csalódtam bennük.
2011. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!