Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok,62kg és 176 cm...

17 éves vagyok,62kg és 176 cm magas! Hiába edzek nem izmosodok, és vettem a biotech usa-nal Creatin PH-X-et és nem tudták megmondani, hogy pontosan hogy szedjem, mennyit, és mindennap kell-e?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 12:33
 1/4 oyeacch ***** válasza:
Talán kajálni kéne b*zmeg.
2011. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit vettél az neked semmire se jó... 1. Kaja 2. Kaja 3. Kaja 4. edzés 5. edzés 6. kiegészítők ez a fontossági sorrend, és a kiegészítőkön belül legfontosabb a tömegnövelő ( alap, vagy fehérje szőlőcukor ). Na ha ez mind megvan akkor talán van értelme creatin ph-x et szedni.
2011. szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítőkön belül a vitamin-ásványi anyag és esszenciális zsírsavak a legfontosabbak. Aztán jön a fehérje/tömegnövelő, aminosavak, kreatin és a többi.

Minden terméken ott van, mennyit kell szedni belőle. Neked közel sem erre volt szükséged, de:

"Testépítők a készítményt a nagyobb hatékonyság érdekében osszák fel a következő fázisokra: 2-kapszula reggel éhgyomorra, 2 kapszula 80 perccel edzés előtt, két kapszula 5-10 perccel edzés után és végül 2 kapszula este (azaz összesen napi 8 kapszula). A kapszulákat folyadékkal vedd be."

2011. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a phx-ből napi 6-8 szemet szedtem, és annyit is kell. de kaja nélkül lófitymát se érsz vele.
2011. szept. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!