Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy testépítő mitől testépítő?

Egy testépítő mitől testépítő?

Figyelt kérdés
Szerintem, csak az edzési módszer, a fegyelem, és az elszántság az, amitől valaki az lehet, és nem az, hogy még a babapiskótában a fehérjéket számolja...szerinte. Én keményen edzek, csak az étkezésem nincs a toppon,mert anyagilag sem vagyok ott, meg mondjuk ex-kövérségből adódóan félek az összeérő comboktól, de ettől függetlenül töretlenül edzek amióta elkezdtem,és én igenis amatőr kispályás testépítőnek vallom magam. De lehet, hogy rosszul? segítsetek légyszi
2011. ápr. 6. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Testépítő = testet építő ember

Testépítő edző = testet építő szakértő (jobb esetben)

Érted a különbséget? Testépítő bárki lehet aki céltudatosan építi a testét

2011. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem, de ha pl a kajálásra nem tud odafigyelni, attól ő még lehet az? vagy éppen a comb kivételével mindenre edz?
2011. ápr. 7. 14:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Az olimpikon mitől olimpikon?

A válogatott focista mitől válogatott focista?

Azért mert rengeteg energiát fordít arra amit csinál épp ezért olyan eredményeket ér el ami egy átlagembernek nem sikerülne. A testépítők is ilyenek. Akik csak alakformálásból speciel hobbyból lejárkálnak kondizni, azok csak gyúrnak, de nem testépítők. Az igazi nagybetűs testépítés egy művészet. A test egy kőtömb és a testépítők a szobrászok akik mesterművet alkotnak magukból. És ezért rengeteget edzenek, szedik a tápkiegészítőket, és ha kell, olyan keményen diétáznak amibe még egy ilyen 'saláta-cica' is beledöglene. Na hát ezért testépítő a testépítő, remélem most már te is látod, hogy miért ;)

2011. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az utcsó részben hülye vélemény mert bárki lehet testépítő!! bárki!! csak akarni kell az akar a világon mindenkiben ott van csk van aki gyenge hozzá!
2011. ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor én meg 1000 éves kung fu mester leszek.
2011. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
sztem a 3. hozzászóló úgy értette az akarást, hogy tenni is kell valamit érte, nem csak ahogy a 4. mondja, mert mondani könnyű, akarni/csinálni nehéz.
2011. ápr. 9. 11:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor most kedves 3. válaszoló és kérdező, olvassátok el megint az olimpikonos hozzászólásomat. Nem azt mondtam hogy nem lehetsz, hanem azt, hogy nem fog olyan egyszerűen összejönni. Nem attól leszel testépitő hogy veszel egy kondibérletet és heti 2-szer lejársz gyúrni. Fentebb már leírtam, erre rengeteg energiát kell ráfordítanod, és ha nem vagy elszánt akkor hamar fel fogod adni...
2011. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igazából elszánt vagyok, mert 2 éve tolom megállás nélkül, nyáron heti 5x suli időben 3x , csak nem tudom, hogy ez most hobbi szint, vagy nem :-/
2011. ápr. 9. 21:01
 9/9 anonim ***** válasza:
A testépítés is versenysport, akár az úszás, vagy a box. Amíg nem nevezel versenyekre, nem célod hogy te legyél Mr. XY addig csak hobbynak tekinthető, de ez minden verseny- és küzdősportnál így van.
2011. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!