Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A pasim testépítő akar lenni...

A pasim testépítő akar lenni mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem tudtam milyen témába írjak. 20 éves nő vagyok, a pasim 22. eddig is gyúrt és jól néz ki de most el akarja kezdeni komolyabban. Annyira cikinek érzem hogy szeretem meg minden, de ki nem állhatom a testépítőket és undorítónak tartom a nagy izmokat. úgyvagyok vele hogy csak baj a lenne belőle mert nem kívánnám és nemis bírnám az életmódját. De nemakarom hogy emiatt veszítsem el, szóval szakítani se.... de milessz ha lenyíratja a haját kopaszra, "keménykedni kezd" vagy nem fog már szeretni? Mit tudok tenni ?
2011. szept. 16. 17:53
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
16%

Háát ha testépítő akar lenni akkor tömegnövelőt is fog szedni. Az pedig elég káros. Pl. impotens is lehet tőle :S


Valószínűleg nincs megelégedve magával. Mond el neki, h neked így jobban tetszik, és h nem szeretnéd h "elcsúfítsa" magát.


Olvass utána milyen károkat okoz,mondd el neki és beszéld le róla.

2011. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
28%

Üljetek le és beszélljétek meg.

Győzd meg valamivel hogy ne tegye mert neked nem tetszik.

Ha szeret lemond róla érted.

Ha ezek után is tovább csinálja zsarold meg hogy te vagy a testépités döntsön.

Adj neki egy napot.

Ha aztmondja a testépités akkor nézz más után.

De probáld meg biztosithatlak róla hogy meletted dönt :)

Jah és a kipróbáltad ird már meg mi történt.

Drukkolok neked hajrá:)

Remélem tudtam segiteni.

2011. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Tömegnövelötől impotens ?? birom ezeket a nagy okosságokat néha amiket beirnak .: Max szúrja magát szerekkel akkor !!
2011. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%

Első: idióta vagy.

Második: te is. Egy normális ember, aki szeret valakit, nem állít ilyen feltételeket, nem kéri meg, hogy válasszon közte, és a céljai közt. Ha a barátnőm valami hasonló alkuval állna elő, még aznap elhagynám. Aki igazán szeret, az nem fog lemondásokra kényszeríteni.


Kérdező, az hogy neked nem tetszenek a nagy izmok az még oké, de könyörgöm mi köze a testépítésnek ahhoz, hogy agresszív lesz, vagy nem fog szeretni????

2011. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Első, a tömegnövelő nem káros, sőt még a szteroidok sem, ha valaki tudja mit csinál.


Második, nincs igazad.


"Ha szeret lemond róla érted."

nem, ha valakit tényleg érdekel ez az egész, az élete részévé vált, akkor nem mond le érte egy nőért. de ez még nem jelenti hogy nem szeret.


"Ha ezek után is tovább csinálja zsarold meg hogy te vagy a testépités döntsön."

micsoda jó ötlet, pont ezért fogja a testépítést választani.


"Ha aztmondja a testépités akkor nézz más után."

vagy talán a besértődökéshisztitcsapok helyett próbáld meg megérteni és támogatni...


"De probáld meg biztosithatlak róla hogy meletted dönt :)"

nem, nem biztosíthatod róla.


Kérdező, ki nem állhatod a testépítőket és undorítónak tartod a nagy izmokat? Ha tényleg szereted, akkor rajta/benne ezeket is szeretni fogod. Hozzá tudnál szokni az életmódjához, csak abban nem vagyok biztos, hogy ezt te is szeretnéd.. de ahogy látom, ebben még te sem. Eddig nem keménykedett és nem volt kopasz? Talán mert nem olyan a személyisége?


Vagy nyugodj bele és segíts neki, vagy ne áltasd és szakíts vele még most.

2011. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%

Aki nem ért hozzá, tegyen már meg annyit hogy NEM válaszol hülyeségeket, mint pl az első...

Másodikhoz annyit fűzök, hogy ha már egy kapcsolatban valaki megzsarolja a másikat, akkor megérdemli hogy szakítson a másik fél... Ha akarja, el kell fogadni a dolgait..

2011. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

"de milessz ha lenyíratja a haját kopaszra, "keménykedni kezd" vagy nem fog már szeretni? "


A testépítés meg ezek a dolgok nagyon nem függenek össze...

2011. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%

18:23-as te vagy az idiota sry :)

"még aznap elhagynám"

sajnálom a barátnődet nem lennék a helyébe.

Nehogy már egy ilyen kis dolog miatt hagyja el...

másik.

Legyen igazad.

Csak nem veszed észre hogy ott irja hogy nem akarja emiatt elhagyni.

Nemérted ezt te sem meg a másik sem.

Ahelyett hogy segitenétek neki itt biztatjátok hogy keressen mást.

Olvasd már el a kérdést aztán nyögd ki amit akarsz.

2011. szept. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
A testépítés egy életforma.Nem csupán arról szól,hogy tolom magam anyaggal,gyúrok mint azz ökör,meg ahogy írtad "kopaszra nyíratom a fejem azt kemény leszek"...NEM.Ha a srácot elkapja az ebben való élés varázsa,miattad nem fogja abbahagyni,még ha szeret,akkor sem.Nekem is mondhatná bármelyik nő,hogy hagyjam abba a bunyót,mert hogy már túl sokat foglalkozom vele stb..Ha nem tud vele együtt élni,hát sajnálom...ez az én életem,úgymond az én játékom.És azt hadd döntsem már el én,hogy hogyan akarom játszani...
2011. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

18:23,18:24 és 32esnek irtam :)

De tényleg nincs káros hatása hadd szedje :)

2011. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!