Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit ajánlotok? Fehérjét,...

Mit ajánlotok? Fehérjét, tömegnövelőt, M. R. P. -t?

Figyelt kérdés

Suliba járok, és sajna sem ez, sem az anyagiak nem engedik meg hogy 100%osan kajáljak.

Persze az alapokra figyelek: zabpehely,rizs,csirke,túró,sajt,pufirizs,zöldségek,gyümölcsök...De sajnos azt nem engedhetem meg hogy pl 4 óránként egyek X gramm húst. Én Myomaxra gondoltam, mivel az étkezés helyettesítő turmixok közé való, és gondoltam hogy reggel szedhetném, és edzés után.


2011. ápr. 21. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nagyon jól gondoltad.

de szedheted a nap folyamán bármikor.

2011. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Végre egy rendes ember!:)
2011. ápr. 21. 10:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Bizony Svárci nagyon rendes és nem mellékesen ért is hozzá. Csak írd be a keresőbe, hogy jumbo és máris eléd tárul a szakértelme. Neked pedig kajára nincs pénzed, de egy drága MRP-re van? Reggel egyél zabot proteinnel, edzés után meg protein+dextróz. Ha Svárcira hallgatsz, akkor mehet olyan 500g dextróz a turmixba.
2011. ápr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Teljesen fölösleges Myomaxot venned. Egy egyszerű protein+zab is megtenné.

A Myomaxnál adagonként 688Ft-ért kapsz 40g fehérjét és 58g CH-t(malto+dex).

Ez szerintem elég egyértelmű lehúzás.

Egy tejsavó fehérjével vagy vegyes fehérjével és zabpehellyel nyugodtan kiválthatsz egy étkezést.

A Swarci1 meg rendes gyerek, csak ő az egész étrendjét próbálja meg tápkieggel kiváltani.

2011. ápr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor ha veszek egy nagy kiszerelésű 100% Whey Proteint, reggel-edzés után-este iszom, edzés után keverek bele X gramm dextrózt akkor az jobb?
2011. ápr. 21. 11:57
 6/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Reggel zabbal és edzés után dextrózzal teljesen jó, éjjelre viszont nem az igazi. Ilyenkor jobb lenne a túró!

2011. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

És ha eszek X gramm sovány túrót,az után pl 30g Whey Proteint iszok? Valamivel lassabban szívódik fel...

Sajna külön lassú felszívódású fehérjére nincs keret...

2011. ápr. 21. 13:08
 8/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nem is kell lassú fehérjét venned. 250g sovány túróban ~35g fehérje van, fölöslegesnek tartom mellé a tejsavót.

2011. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát annyit én egyszerre kizárt hogy megtudjak enni...finoman szólva nem szeretem a túrót...

Kicsit megcukrozom, citromhéjat reszelek hozzá, úgy esetleg, de így se kedvenc...

2011. ápr. 21. 13:24
 10/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Hát magába nekem se a kedvencem. Ami kell, ha szar íze is van, de megeszem!:D

Tipp: Ha tömegelsz nyugodtan rakhatsz hozzá egy kis lekvárt vagy mézet, jobb íze lesz. Ha nem sajnálod, akkor mehet hozzá akár tejsavó is.

2011. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!