Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Csak szerintem volt megrendeze...

Csak szerintem volt megrendezett a Kunkli Sapp mérkőzés?

Figyelt kérdés
Először arra gondoltam, hogy a Kunkli szétvereti magát jósok pénzért. De úgy tűnik mindketten több pénzt kaptak azért, hogy forduljon a kocka és nagyobbat szóljon a dolog. És így gondolom egyes emberek és fogadóirodák még nagyobbat kaszáltak.
2011. máj. 2. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
ebben mi volt megrendezett? 1 olyan könyöklésbe te belehalnál...
2011. máj. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, hogy engem kiütne egy olyan könyökös, na de egy ilyen szörnyet? Egyetlen egy könyökös? Előtte meg úgy vágta ki a ringből a Kunklit, mint az állat, még a bírót is arrébb tette. Meg aztán meg sem próbált felállni a könyökös után.
2011. máj. 2. 11:52
 3/8 clint ***** válasza:
52%
az egész a fogadásokról szólt, de nagyon amatőr módon lett végigvíve... Komolyan senki nem vette komolyan ezt a meccset.
2011. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerinted attól hogy akkora nagy darab másképp viselkedik ha bekap egy hatalmas állast?
2011. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A másik oldal, hogy ez nem tett jót a hírnevének.

Viszont Kunklinak gratulálok és büszkék lehetünk rá!!!

2011. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 clint ***** válasza:
100%
fogalmazzunk úgy, hogy alvilági körök hatalmas pénzt kerestek a meccsel, illetve a küzdősportokban jártas emberek simán észreveszik, hogy kamu volt. Lehet sikerült volna győznie kunklinak, de nem ez a lényeg. Amikor simán földre tudta vágni Sappet simán rá lehetett jönni, hogy rendezett mérkőzés.
2011. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Természetesen a felvetésem nem Kunkli ellen irányult, nyílván nem véletlenül lett profi világ és európa bajnok. Az eddigi eredményei előtt meghajolok. Igaz, én ezelőtt még soha nem is hallottam róla, bár nem is vagyok nagy kűzdősport fan.

Clint, én teljesen ugyanigy gondolom. Pedig én nem is vagyok jártas a kűzdősportokban. Csak épp a Sapp nagyon rossz színész, és ez tűnt fel, innentől pedig összeállt a kép.

2011. máj. 3. 16:40
 8/8 anonim válasza:
Egy 46 éves "legenda" visszavonuló meccsén nem fog veszíteni... Bob Sapp megadta a tiszteletet..
2011. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!