Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gyúrás utáni fehérje pótlás?...

Gyúrás utáni fehérje pótlás? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Ha edzek és végeztem a szénhidrátot tudom pótolni szőlő cukorral, de a fehérjét mivel tudom potólni (röktön edzés után) de mindenféle fehérje protein nélkül ?
2011. máj. 4. 19:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szopjon le 1 taliga aprómajom...

Azt írtad, hogy kizárod az edzés utáni proteinturmixot.

Na az edzés utáni turmix az, amit nem tudsz mással helyettesíteni. Esetleg proteinszelettel, vagy liquid proteinnel, de ezek közül egyik sem olcsó.

Szerinted mi a kankónak isznak a testépítők edzés után proteinturmixot?

2011. máj. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
tudod helyettesíteni, egy sportszelet a megfelelő mennyiségű fehérjét tartalmazza edzés után...
2011. máj. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Értem ;) és köszönöm mindenkinek, mondjuk hosszú távon nem a legjobb a csoki azt hallottam de meg teszi :))
2011. máj. 5. 00:02
 14/21 anonim ***** válasza:
23%
Aki hülye, haljon meg...
2011. máj. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Mastodon:

Ha a testépítéshez nincs elegendő szellemi kapacitása, szerinted milyen kilátásai lennének sakkban?

2011. máj. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Előző, igazad van, meggondolatlanul válaszoltam...XD
2011. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

GreenTea


Egyértelmű hogy a protein szükségletet proteinnel kell fedezni. Az is egyértelmű hogy ha te nem akarsz tápkieget venni, akkor másból kell bevinned a fehérjét. Ha leírtad a csirkét, szóját akkor miért nem tudod megenni? Nem fogják azt mondani hogy a törtmogyorós milkába kurv@ sok a fehérje, mert nem igaz:)

Edzés után nagyon fontos lenne egy fehérje+dextróz vagy tömegnövelő turmix, ha nincs akkor marad a kaja.

Elhiszem hogy kezdő vagy, és tapasztalatlan, de olvasni már tudsz, így ezt ajánlom figyelmedbe: [link]

2011. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

a csokoládé 80%cukor 19% zsír (nem pontos csak a példa kedvéért) láttál már komoly testépítőt aki csokoládéból vinne be bármilyen tápanyagot?


[link]

2011. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

de a zsír a kakaóvajj (OMNOMNOMN) a cukor.. azt lesz.rom

és tele van értékes flavonoidokkal :P

2011. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
51%
de csak az a jó amit a lila-fehér tehenek csinálnak a hódokkal az Alpokban :D
2011. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!