Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Első deszka milyen legyen?

Első deszka milyen legyen?

Figyelt kérdés

Hali, szeretnék megtanulni deszkázni,de mivel elég kezdő vagyok,fogalmam sincs,h milyen deszkát vegyek,de ha lehet ne törjön szét alattam 2 hét után:DÁrban se a csillagos ég legyen:D esetleg tud valaki ajánlani deszkákat?Hol vehetnék és mennyiért vannak,h bírják a strapát?

Köszi;)16/L


2011. máj. 31. 16:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki?:/ Kééééreeem://
2011. máj. 31. 19:21
 2/11 anonim ***** válasza:
Még egy lány deszkás ezazzz :D én is lány vagyok, oxelo dechatlonba vegyél play 7 nagyon jók én már "profi" vagyok és néha néha még használom nem is reccsent am utána pedig chocolate lapot vettem :D hallgass rám ,ne azokra akik azt mondják hogy tescoba meg ilyenekre legyél mert az még gurulásra is alkalmatlan nem hogy olliezni stb.
2011. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
isteniiiii végre valaki!köszönöm a tanácsot!!!!dejóóóó:DD mennyi körül van?:D
2011. máj. 31. 19:59
 4/11 anonim ***** válasza:

Szoktak akciók lenni(kifutó termék kiárusítás) felszerelve tökéletesen 10e ft, de olyan függő volt az enyémen is hogy mindenki meg akarta venni mert az oxelo függő nem ment semmitől gallyra ott meg még kezdő koromba a "nagy profiknak" a thunder függői csak törögettek :D ez is jó deszka nézd: [link]

ez is: [link]

de inkább az első mert az egy 18 ezer forintos deszka ami már elég jó és most csak 10 ezer forint főleg hogy az haladó deszka és ki fog tartani(play 7-es tehát haladó) sok sikert! am hol deszkázol?

2011. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszike,csak azt írja ez a modell sajnos nem elérhető....am pesti vagyok és most kezdeném a deszkát,csak full amatőr vagyok,de szeretném nagyon is:D
2011. máj. 31. 20:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is Pesti vagyok, hova fogsz kijárni deszkázni :D most komolyan szívesen találkoznék veled :D
2011. jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pontosítok...sokat járok Pestre,mivel oda járok suliba,de konkrétan nem pesti vagyok és am még fogalmam sincsen,de ha meglesz a deszka vhova csak fogok:D
2011. jún. 1. 15:54
 8/11 A kérdező kommentje:
oh és még kéne egy kis help,h hanyas deszkával kezdjem?7.5 v 8?nemtudom:S néztem jókat,de itt bajban vagyok:D
2011. jún. 1. 20:16
 9/11 anonim ***** válasza:
7.5 az átlagos a 8 nagy. maradjon mindig 7.5 :)
2011. jún. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!tudsz majd még néha-néha segíteni?:)mivel nézek deszkákat,de nem tudom,h ez most jó v se, kezdésnek:D
2011. jún. 2. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!