Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mindenhol hallom, hogy izmosod...

Mindenhol hallom, hogy izmosodáshoz kell helyes táplálkozás stb. de mi is az a helyes táplálkozás?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom személyesen és interneten keresztül is ,hogy valaki normális kajálással mennyit fejlődött és , hogy a profiknak nem is kellenek táplálékkiegek mert tökéletes az étkezésük meg ilyesmi.


Én erre próbáltam ráálni,régebben mindíg szalonnát ettem , mekibe jártam zsíroskenyereket ettem egy csomót meg ilyenek :|

És olyan 3 hete csirkemell-rizs, néha zöldségek meg zabpehelyből áll kb az étkezésem. Egy nap ha tehetem 5-6x eszek , ahogyan azt leírták, sőt még néha lenmagolajat is tolok ha van itthon.

Ez így normális étkezésnek számít?


2011. jún. 1. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Zsiroskenyértől és meki kajától biztos nem leszel izmos, sőt.. Az új étrended szerintem már jó.
2011. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mark86


oké!

rengeteg zöldség mehet! :D

nem fontos a mell,lehet comb,hal,tojás,túró...stb!

2011. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És az nem olyan nagy baj ,hogy nem szoktam lemérni?


Ugye a testépítők mindíg figyelnek rá ,hogy pont annyi gramm fehérje legyen amit előre kiszámoltak meg ilyesmi.

Nos én nem szoktam de nagyjából mindíg ugyan olyan adagokat eszek(régebben kiszámoltam mennyi tápanyagot kell egy étkezésre elosztani- és nagyjából ahhoz igazodok mennyiség terén) meg ugye kihagytam ,hogy diétázom!! Aerobozok -két naponta 1 óra taposón! Meg ugyanúgy edzek mellé mint előtte talán kicsit többet is.


Bár nem vagyok elhízva régen úgy gondoltam nem baj , ha feljött egy kis felesleg annyit edzek ,hogy majd úgyis átmegy izommá- de olvastam egy oldalon ,hogy a zsír nem is tud izommá alakulni mert mittudomén és befostam, hogy akkor hiába edzek ha a zsír úgy is ott fog "illetlenkedni" úgyhogy azóta diétázok:|

2011. jún. 1. 20:22
 4/10 anonim ***** válasza:

mark86


diéta akkor kéne ha már van rendes tömeg!

sajnos egy hatékony diétához grammozni kell,tömegelésnél elég a kb!akkor viszont a cs.comb kommentem tárgytalan! diétában mell a legjobb4

2011. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van rendes tömeg. Csak sokat és elég gyorsan híztam és van egy kis felesleg. De ne b*zd , hogy minden kajálás előtt méregetni kell? :S
2011. jún. 1. 20:29
 6/10 anonim ***** válasza:

mark86


kiszámolod a napi kaját,kiméred,elkészíted és bedobozolod!

ennyi! :)

2011. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

de ne ba.zd :DD

ha nem tudod pontosan hogy mennyit eszel (grammara) akkor honnan tudod hogy az most elég-e, energiába sok vagy kevés? :)

nem étkezések előtt kell, előre elkészítheted az egészet, egy napra lődd be mennyit eszel. szerintem egy hét alatt bele lehet tanulni hogy diétában most akkor egy nap mennyi tk kenyeret, rizst húst eszel, utána meg már tudni fogod :)

2011. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is a tejet, a tejfölt, a túrót javaslom,mert a sok tejfehérje helyettesíti a sok proteines és tejsavós, tejfehérjés port.
2011. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mark86


ne mondj hülyeségeket 0 tájékozottsággal a témában légyszíves.

2011. jún. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100g tejben és tejfölbe is 3,3-3,4g fehérje van te ragadozó!
2011. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!