Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izmosodáshoz kenyér, cukor...

Izmosodáshoz kenyér, cukor kilőve?

Figyelt kérdés
Valaki feltett egy kérdést nemrég hogy hogyan legyen izmosabb és volt egy válasz amiben azt mondták neki eddzen meg egyen túrót és tojást de kenyeret és cukrot ne. Kérdesem hogy miért ne egyen kenyeret meg cukrot? Az gátolja az izmokat a fejlődésben ? Nem értem.
2011. máj. 30. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a kenyérből és a cukorból 99% ba zsír lesz. És a zsírból sose lesz izom. Tehát ha azt eszed többet kell majd szálkásítani és nem tudod beleszámolni a napi tápanyag szükségletbe sem.
2011. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

mark86


azt én írtam nem? azért mert hulladék,szemét élelmiszerek amire se egy testépítőnek,se egy átlagembernek semmi szüksége nincs!

2011. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
:DDDDDDD jah ha megeszel egy szelet kenyeret, és 1 csokoládét akkor már sose leszel izmos :D úgy vigyázzál ...-.-
2011. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De akkor a zsíroskenyér? Az a kedvencem!
2011. máj. 30. 20:56
 5/10 anonim ***** válasza:
De csak hagymával és paprikával mellé egy jó nagy korsó sörrel.
2011. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

harajuku


Esetleg néha egy kis teljes kiőrlésű kenyeret, de ne vidd túlzásba. cukor tényleg kilőve, nem szabad, több zsír jön fel, mint izom. de van, amivel esetleg helyettesítheted. pl. puffasztott rizs, én sokszor azt eszem husi mellé, ha nincs zöldség, de jöhet még rizs is, szóval azért ne legyél olyan elveszett, találd fel magad.

lehet nem jó ájánlás, de én szoktam venni Lidlben kapható ilyen teljes kiőrlésű perec vagy kenyér szerű valamit, az úgy változatosságnak jó.(hasonló tápanyag tartalom, mint a pufi rizs)

2011. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és ha testzsírom kb 3-4% és már csak az izületeim ruganyossága miatt is zsírosodnom kéne, akkor azért ehetek kenyeret nem?
2011. máj. 30. 22:43
 8/10 csaksport ***** válasza:
De azért kis mennyiségben azt is kell enni mint mindent nem?
2011. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

mark86


nem az a lényeg hogy mindent együnk,hanem hogy a szervezet megkapja a megfelelő mennyiségű és minőségű fehérjét,szénhidrátot,zsírt,vitamint és ásványi anyagot!

kenyér=test számára felesleges,minimális tápértékkel bíró rossz szénhidrátforrás! rizs pedig minőségi ch,meg a zabpehely is! akkor minek kenyér???

felesleges!

2011. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mark86


az izűleteknek semmi köze a testzsírhoz!

2011. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!