Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Arnold schwarzenegger mikor...

Arnold schwarzenegger mikor ált rá a 6 napos edzésre? Valaki kérem írja le, és azt is hogy mennyi ideig edzett heti 3 napot. és az edzéstervét amikor tömegelt, vagy amikor diétázott.

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:

mark86


csá!itt már kifogytál az érvekből??

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__extrem-sportok__..

2011. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

bocsi de azt nem én tettem fel.

én csak kíváncsi vagyok rá.

2011. jún. 4. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:

shop.builder cikkek között találsz arnoldos cikkeket, pl. [link]

Amúgy szerintem ne állj át 6 napra. 3 , max 4 bőven elég. Arnoldnak ez volt az élete, nem dolgozott, csak a testépítésnek élt ebben a korban. Neki volt ideje arra, hogy napi 2x eddzen, 2 óránként minőségi kaját fogyasszon, egész nap pihenjen, amikor nem edz. Ez egy átlagember számára nem fér bele szerintem. Ha még többet akarsz megtudni az edzéséről akkor meg tölts le a Testépítés Enciklopédiáját.

2011. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mark86


aha,értem! :DDDDDD

hogy jöttek a kérdések?pont ugyan azok amik annál a kérdésnél vita tárgyát képezték?

2011. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

akkor ez se te vagy mi?



jól csinálod én is most váltok rá a heti 6 napos edzésre.

eddig heti 3 napos volt.

most hogy 6 napot mentem most annyira bedurrantam és nagyon érzem az izmaimat, de nekem ez kell hogy szétbombázzam magamat.

hiszen én versenyre akarok menni.

2011. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

de most hogy többet mentem edzeni most sokkal jobban bedurrantam és sokkal jobban érzem hogy ez kell nekem.

és amúgy nekem van rá időm és még fiatal vagyok, és személyi edzőnek fogok menni úgyhogy még lesz is rá időm sok az életben.

ja és versenyezni is akarok.

és nem érzem hogy túl edzeném magamat, így tökéletesen jó.

tehát akkor miért ne menjek 6 napot?

2011. jún. 4. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem elég gyanús, hogy a másik kérdést is te tetted fel. Sőt, több mint gyanús.

Ennyi tudással meg hogy akarsz te személyi edző lenni? Nem vagy tisztában az alapokkal.

Heti 3szor eddzél, de azt normálisan, egyél rendesen, pihenj eleget. Ennyi a nagy titok.

2011. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ennyi aggyal te ne személyi edzőnek menj, hanem utcaseprőnek! Bár a végén még ott is megmagyaráznád, hogy miért a seprűvel kell lapátolni.
2011. jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!