Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Danabol kúra 4. hetében...

Danabol kúra 4. hetében vagyok. Napi 2X1 szemet vettem be eddig. Semmilyen anti-öszrögén készítményt nem tervezek szedni, se májvédőt. A 120. ik szem (az utolsó) bevétele után tapasztalhatok e vmi károsat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a tipikus tünetekre, amik most nem jelentkeznek (és remélem nem is fognak) mellnövekedés, hajhullás, "leeresztés". Mert eddig minden okés, semmi gond, erőnövekedést azt tapasztaltam, edzés rendben(3éve)megy mellé még napi 60gramm 100% Whey Protein, meg a napi kb. 170 gramm fehérje meg is van +edzés alatt 1 liter víz, összesen nap közben 6 liter folyadék. mikor elkezdtem a kúrát 77 kiló voltam most 82. Szal ha abbahagyom a danabol szedését majd, akkor mire számíthatok nolvadex vagy proviron nélkül? Előre is köszönöm az értelmes, hozzáértő válaszokat!
2011. ápr. 1. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
4hete szedsz valami sz@rt és most jutsz el addig hogy kérdezz? elég siralmas ez igy ne haragudj.
2011. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

4-hete tolod és semmit nem szedsz mellé ami blokkolná az ösztrogént..jó bátor vagy:)

és mi a helyzet az utókúrával?? vagy csak betolod és minden f@sza?!te érzed a te egészséged....

2011. ápr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne kokszolj.

Károsodik majd a veséd és merevedési problémáid lesznek.

2011. ápr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem szedek alatta semmit, mivel nem tapasztaltam semmi, a magas öszrogénnel kapcsolatos káros mellékhatásokat..azon gondolkoztam, hogy a kúra után vagy 40 szem nolvadex. az elég, vagy nem, ill. szükséges e mindenképpen?
2011. ápr. 2. 09:24
 5/8 anonim ***** válasza:

szükséges e?! az a minimum!!

és jó lenne mellé Clomid is reggel 1 és este 1

a Zita meg reggel 2-tő este 2-tő..(60/szemes 10mg-os)

2011. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gabes válasza:

én 2 hónapig szedtem heti 4 edzés melett napi 4 szem mellé

100% Whey Protein Professional,

Crea-Bomb,

Jumbo,

Testopump.

és utánna egy kis hormon visszaálltó... adataim..


régi mostani

185cm magas 185cm

70kg 86kg

mellem 90cm 118cm

karom 38cm 44cm

derék 75cm 80cm

nem tapasztaltam semmilyen elváltozást....csak nőtt az önbizalmam.

2011. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és mennyit estél vissza, miután már nem szedted? Milyen hormonvisszaállítóra gondolsz? Proviron, clomid, nolvadex? am köszi a válaszokat.
2011. ápr. 3. 08:45
 8/8 gabes válasza:

én proviront szedtem..de te döntd el....nekem 90%-a megmaradt a felszdt izomből.... egy kicsi vidzonbt lement de valamit-valamiért...


[link]

2011. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!