Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Leghatékonyabb edzés mellizomra?

Leghatékonyabb edzés mellizomra?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Fekvenyomás,Nyomás ferdén,Tolódzkodás,Tárogatás.Ezek nélkül sose lesz nagy melled.

2011. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
61%

Szia!

Tudomásom szerint a fekvőtámasz a legjobb. Ennek több fajtája van, nekem azt mondták az a leghatékonyabb, ha a könyöködet minél inkább a tested mellé hajlítod be. Valahogy így: http://www.youtube.com/watch?v=ynPwl6qyUNM

Aztán lehet fekve nyomni meg tárogatni, meg tudom is én mit, de ezt az okosabbak és tapasztaltabbak megmondják majd.

Szubjektíven a fekvőre szavazok, azt bármikor bárhol tudod csinálni, a lényeg, hogy megtaláld a helyes technikát. Meg persze a nyújtás is fontos!

2011. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem nekem a tárogatást meg a fekvenyomást javasolták de ezek is megfelelöek lehetnek,kössz ;)
2011. jún. 23. 13:18
 4/12 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Fekvőtámasz semmit nem ér,hidd el.

2011. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Én volnék a fekvőpárti. Szerintem azért esténként vagy reggelente nyomj pár fekvőt, már csak a lelkiismereted miatt is.

Amúgy meg ha súlyzósban gondolkodunk, akkor a tárogatás vált be nekem személy szerint a leginkább. (Persze én gizda vagyok, tehát ez sem látszik, de még arányaiban ezt éreztéztem a leginkább hatékonnyak.)

2011. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A fekvőtámasz csak akkor jó mellre ha nagyon szűk válszélesben tolod, am. konditerembe járok ezért a szük fekvenyomás és a tárogatást tartanátok elönyösnek?
2011. jún. 23. 13:38
 7/12 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Hülyeséget írtál.A fekvő széles támaszban jó,ha szüken teszed a kezed akkor tricepszed terheled legjobban.Első kommentemben leírtam,hogy mi kell neked,szóval azokat csináld +tömegnövelő étrend és gondolom a többi testrészre is edzel...

2011. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tömeg növelőre nem hiszem hogy szükség van mert 180cm és 78 kg vagyok de a többit megfogadom,kössz.
2011. jún. 23. 18:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Mrolympia


-_- A tömegnövelő ÉTREND! az nem tömegnövelő.Amúgy edzés után 1 adag tömegnövelő vagy tejsavó+dextróz mindenképp ajánlott lenne,gyors tápanyagvisszatöltés miatt.

2011. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha fejben nem vagy ott a dolgoknál csinálhatsz bármenyni fekvőt nem tudod melyik izmoddal is csinálod pontosan ráadásúl a fekvőtámasz kb anynit ér mintha 10kg-al fekvenyomnál.. szerintem, és elnézést aki nem így van vele de kb semmire nem jó. Najó valamire még is csak jó mert erősödni tudsz meg fél év év alatt nősz kb 2-3mm-ert de nem látványos..meg kaja stb.. nincs kedvem regényt írni xd
2011. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!