Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a leghatékonyabb edzés...

Mi a leghatékonyabb edzés combra, fenékre?

Figyelt kérdés
Vékony testalkatom van, talán túlságosan is.Viszont a combjaim és a fenekem abszolút nem feszes, pedig gyakran tornázom Rubint Réka videóira.Súlyfeleslegem nincsen. Mi a leghatásosabb mozgás amivel könnyen feszes lehetek? Táplálkozásban mire figyeljek oda? És mi a véleményetek a fehérje porról nőknek? Valaki használja? Köszönöm a válaszokat előre is
2011. okt. 7. 13:35
 1/7 anonim válasza:
Ezt a kérdést én is feltettem kb. 1 hete, nem kaptam rá választ :(
2011. okt. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:

mozgás:guggolás,kitörés,lábnyújtás,lábhajlítás


ha nincs felesleged akkor nem hiszem hogy baj lenne a feszességeddel,de ha még jobban feszesed ni akarsz akkor fogyókúrás diétával érheted el,de értelmét nem látom a dolognak.


/És mi a véleményetek a fehérje porról nőknek?Valaki használja?/

a nőknek könnyebb bevinni a megfelelő fehérje menyiséget mert hogy kevesebb kell.azt viszont szögezzük le hogy nők is nyugodtan használhatják/használják is a fehérje táplálék kiegészítőket.

2011. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
gugolas, gugolas es megtobb gugolas.. szaladassal ossze kotve. ( turazz hegyeket, vagy akar rengeteg lepcso megmaszasaval is tudod novelni combod/ feneked feszesseget.)
2011. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 cynic ***** válasza:
ahogy írták, a guggolásnál nincs jobb!
2011. okt. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a valászokat :) Megfogadom a tanácsokat!
2011. okt. 7. 14:46
 6/7 A kérdező kommentje:
A guggolások+futáa úszással kombinálva hatásos lehet?
2011. okt. 7. 15:01
 7/7 anonim válasza:
Barmilyen mozgas hatasos :)
2011. okt. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!