Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit gondoltok a Testépítőkről...

Mit gondoltok a Testépítőkről és magáról a testépítésről?

Figyelt kérdés
Csak őszintén.
2011. jún. 29. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy igazán embert próbáló sport, mind fizikailag mind szellemileg meg tudja viselni az embert. Eléggé kiforratlan, még gyerekcipőbe jár.


A testépítőkkel egy baj van, az, hogy nem tudják elfogadni, ha valakinek másnak van igaza. Túl rugalmatlanok, bár tény, hogy vannak olyan részei ennek a sportnak amik megcáfolhatatlanok de ettől függetlenül nem minden.


Tisztelem őket, viszont sohasem kezdeném újra, én megtaláltam az ideális sportot magamnak az erőedzés formájában.

2011. jún. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 °:Amigo:° ***** válasza:

Az erőedzés -és a testépítés alapjait is- majd 100 éve lerakták már.

Nincs értelme vitatkozni rajta.

Itt is csak az újkeletű divathóbortok miatt megy a vita. (fegyenc, bell, TRX, f@szomtréning...)

Ezek el fognak tűnni, ami meg eddig is bevállt, az ezután is lesz.

Ennyi!

2011. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

cicafijúkák üzik ezt a "sportot" hogy cicásodjon a fenekecskéjükön a cicanadrág nmeg hogy cicásan álljon rajtuk az S-es cicatrikócska!


Egy igazi férfi rohan,kiássa a kertbe a 30méteres tölgyfát fél nap alatt és vissza is temeti , szerszámok nélkül kereket cserél a kocsin és álló lovagló pózban feélkézzel fogja az asszonyt!

2011. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A testépítők azok kitartóan sportoló emberek, ráadásul az egyik legképzettebb sportolók. Elég magas szinten jártasak a biológiában és a táplálkozástudományokban. A testépítés az nem csak arról szól, hogy lent a konditeremben, pár kétajtós szekrény izzadva emelgeti a súlyokat. Ott figyelni kell az étrendre, a gyakorlatok helyes elvégzésére, a pihenésre...stb.

Ez egy esztétikai sport és életmód (pontosabban életstílus), ami mellé fizikai erő is párosul.

Sokan keverik őket a "gyúrós srácokkal". A gyúrós gyerek az az, aki zselézett hajjal, lejön a konditerembe, csak mellre, bicepszre és hasra gyúr, ott vagánykodik a tükör előtt, este a diszkóban pedig befüvezik és leissza magát részegre. És sokan kipróbálják zéró tapasztalattal a koxot is, mert lusták edzeni, de kell minél gyorsabban a strand fazon a csajozáshoz.

És laikus összekeveri a testépítőket az ilyen gyúrós arcokkal, ezért mennek az ilyen dumák, hogy izomagyú, gyurma-gyurka...stb.

A legtöbb testépítő az személyi edző szakmával is rendelkezik, tehát szakemberek is.


És ezeket én úgy mondtam el, hogy nem is foglalkozok testépítéssel és soha nem is csináltam. Harcművész vagyok, de szoktam néha segítséget kérni testépítőktől, ha kell. Ezért tudom, hogy miről beszélek.

Az előttem szóló aki a "cicafiúcska" kifejezést használta a testépítőkre, attól megkérdezem hogy ő mit sportol? Sőt egyáltalán sportol valamit?

2011. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
testépítő az nem közmunkás vagy segédmunkás: hosszú távon nem bírná úgy mint egy 70kilós szálkásított fazon, viszont ha mondanák neki , hogy héé figyu rakd már arréb azt a jónéhány tizen kilós fadarabot könnyűszerrel felkapja és arrébb teszi
2011. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszintén? Elkezdtem edzeni hogy nagy és izmos legyek a többit lesz.rom!!!
2011. júl. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Testépítőkről kb.ugyanazt,mint az első válaszoló.nagy részük tényleg ilyen,ez meglátszik itt az oldalon is.azt bírom,hogy van amikor egy fő oltógép elkezd jófejeskedni,akkor egy páran elkezdik nyalni a v.lagát,hogy csatlakozzanak a májerhez,mert milyen jó a kemény magba tartozni.aztán lehet,hogy nincs is igaza a fő oltógépnek,meg egyáltalán ő sem tudja,hogy miért volt feltétlenül fontos lehülyézni a kérdezőt.(persze sokszor nagy hülyeségeket kérdeznek a kérdezők,holott a bodybuilder alapismereteket tényleg nem tartana semeddig elolvasni,mielőtt kérdeznek valamit,ezt aláírom.)talán az okoskodás egyfajta kompenzáció náluk,hogy nehogy azt higyjék róluk,hogy üres fejű izomtömegek.vagy kisebbségi érzés hajtja őket,hogy állandóan f.sza gyereknek kell lenni.persze nem szeretnék általánosítani,ez csak az én véleményem.egyébként pedig díjazom a kitartásukat,elszántságukat,mert a testépítés nem tartozik a könnyű sportok közé.


A testépítés pedig kitartást,akaraterőt,egészséget,szép testet eredményez,összességében egy remek sportnak tartom,egészséges határokon belül,gondolok itt a szteroid használatra.

2011. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!