Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Meg lehet otthon tanulni...

Meg lehet otthon tanulni valamilyen küzdősportot?

Figyelt kérdés

3 évet karatéztam utána pedig 3 évig jártam kempora. Kb. 4 éve hagytam abba, miwel megszűnt. Sajnos a közelben már nincs lehetőségem más küzdősportot tanulni, viszont eléggé érdekel. Meg lehet otthon tanulni valamit?

Vannak olyan internetes tanfolyamok esetleg, amelyek segíthetnek ebben?


2011. aug. 10. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:

sajnos erre nem a válasz.

ha bármi tanfolyam létezik is, ami ezt hirdetné, akkor az kamu. :/

2011. aug. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
én megtanítalak. 1000 Ft/óra a tiszteletdíjam.
2011. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az enyém is :D

valóban, ha edző házhoz megy, akkor meglehet.

2011. aug. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

6 év gyakorlattal ne írd már,hogy nem tudsz összerakni egy normális edzést.

Szerzel egy havert és amit tudsz azt gyakoroljátok,zsákoltok,köteleztek,meg kesztyűztök egyet és kész is vagy.

2011. aug. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
á-á! nem edzésről volt szó, hanem konkrétan valamilyen sportról, annak a szabályaival stb. együtt.
2011. aug. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, de rengeteg energiát és időt kellene belefektetni. Jobban jössz ki, ha eljársz messzebbre tanulni, ha helyben már nem lehet.
2011. aug. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi!
2011. aug. 11. 09:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehetetlen aki azt mondja lehet az hazudik a küzdősportok egyik alapja a társas edzés illetve a sparring e kettőnélkül csak bohóckodás az egész olyan mintha kondizással akarnár megtanulni verekedni talán egy picit jobb lehetsz mint egy másik ember aki soha nem verekedett ,de mondjuk ha te otthon tanítod magad 10 éve és jön feléd egy 1 évet toló srác akkor valszeg tapasztaltabb .
2011. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!