Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoftosok VS. Küzdősportot/h...

Airsoftosok VS. Küzdősportot/harcművészetet űzők?

Figyelt kérdés
Küzdősportra járni vagy airsoftozni a jobb? Ha valaki akar egy kis kreatívabb mozgást és adrenalint, akkor melyik ajánlott?
2011. aug. 30. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha szereted az FPS játékokat vagy az akciófilmeket akkor airsoft. Nekem az minden álmom :D
2011. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Airsoftosok VS. Küzdősportot/harcművészetet űzők?"


Na most várjunk, miért kell oda a VS? Megküzdenek egymással? :D


Eltudom képzelni, hogy egy 10 fős airsoftos csapat tetőtől-talpig be van öltözve terepmintás katonai ruhába, bakancsba, kezükben az "AK47-es", egy rakás műanyag golyóval (ami a lőszer)

( [link]

[link]


szembe áll egy 10 fős csapattal akik küzdősportot vagy harcművészetet űznek, ők ott állnak formaruhában, ki karate ruhában színes övvel, ki birkózó mezben, ki boxgatyában bokszkesztyűben, valaki kung-fus forma ruhában, vagy az aikidós a hakamában...tökmindegy, sípcsontvédő fogvédő mindenkin. Mehet a háború.

Van olyan érzésem, hogy az airsoftos kommandó csapatnak a küldetés, sikertelenül végződne. :)

2011. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Harcművészet. Egy ilyen csatában az airsoftosoknak esélye sem lenne.
2011. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 TOMAtm ***** válasza:
második válaszoló,kicsit túljátszottad.vagy csak jó a fantáziád.
2011. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

hát legalábbis nem rossz a fantáziája.

egy harcművész nyilván nem hagyná, hogy kilőjék a szemét, a többi csak járulékos sérülés lenne. nem is kell több ember 10 játékos "ellen".

egyébként hogy a retkes isten fas.zába lehet összehasonlítani egy játékot harcművészetekkel? ennyire rossz a helyzet? ...FUUUUU ha már az én idegemet is megérinti a téma, akkor itt tényleg gond van.

2011. szept. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Kedves TOMAtm!


Én voltam a második válaszoló. :D

Egyébként nem értem a kérdést, miért kellett odaírni, hogy VS? Airsoftosok versus Harcművészek? Ezért írtam oda azt a 10 fő a 10 fő elleni küzdelmet, mert kicsit vizualizálni akartam. :)


Amúgy Szevasz Aczél! :)

Én sem értem, hogy lehet összehasonlítani a kettőt.


Én amúgy szoktam paintballozni haverokkal, van is saját markerem ("fegyverem"), na de a paintball az jobb, az legalább buli, mondjuk én mezítláb rövidgatyában, póló nélkül szoktam csak fejvédő meg sál van rajtam.

Nincs bajom egyébként az airsofttal, aki szereti csinálja. Hobbynak jó. Én 2 dolog nem szeretek az airsoftosokban:

1.

Amikor az airsoftosok, fikázzák a paintballosokat hogy nem valósághű a fegyver (ami egyébként igaz, de a paintballnak nem is ez a lényege. Ja amúgy pedig vannak élethű paintball fegyverek, csak hát ritkák és drágák), na meg takonygolyókat lő ki, holott a paintball jóval keményebb és fájdalmasabb, lőttek már meg airsofttal közelről (lóf@sz XD) A paintball azért pedig csíp, mondjuk én már hozzá vagyok edzve a haverokkal.

2.

Amikor sok kis airsoftos azzal menőzik, hogy mekkora kommandósok (holott csak terepmintás ruhában vannak). Na meg amikor brutál komolyan veszik a "küldetést". (Jézusom, na ezen tudok röhögni)


De ettől függetlenül az airsoft hobbynak jó. Bár én inkább maradok a harcművészeteknél.


Késes Krisz

2011. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

paintballozol? :)

nem is kell oda védelem, hadd legyél jó festékes és csúszós :D

2011. szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szevasz Aczél!

Ja szoktunk haverokkal paintballozni, de csak poénból, mert jó buli. Nem járunk semmi spéci paintball helyre, mindenkinek van saját markere és festékgolyói, 8-an vagyunk 4 a 4 ellen, haveroméknak van egy farmjuk ott van egy bazi nagy istállójuk amit már nem használnak és le van rongyolódva, ott toljuk, de csak nyáron, de akkor megy a darálás. Ez a mi "klubbunk", aminek 2 fő szabálya, hogy:

1. Rövidnadrág, mezítláb, meztelen felsőtest.

2. Csak a fejvédő a sál és a szuszpenzor a kötelező védőcucc.


Mi nem vagyunk airsoftosok, hogy kesztyű, térdvédő, könyökvédő, fejvédő, sál, bakancs, katonai terepmintás ruházat, mellkasvédő..stb.

Bár elvileg paintball-ba is kötelezők lennének a ezek a védőcuccok (még jobban, mint az airsoftban, hiszen a paintball az jobban fáj). Mondjuk ha airsofttal arcon lőnek az fáj, ezt elismerem. De ha paintballal combon lőnek az jobban fáj, mint ha airsofttal nyakon lőnének, az tuti. Paintball után kék-zöld lila vagy, sőt véraláfutás is van, még néha akkor is ha használsz védőcuccot!


A mi 8 fős paintball csapatunk, örömmel kiáll egy 20 fős airsoftos csapat ellen, úgy hogy rövigatyában, mezítláb póló nélkül vagyunk, ők pedig használhatnak bármilyen védőcuccot. :D

2011. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja és kihagytam..:D

Krisz

2011. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem is vártam mást :D
2011. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!