Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lehet valami változás ha ezt...

Lehet valami változás ha ezt csinálom 1 hétig? Www. Youtube.com/watch? V=44mgUselcDU

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és kicsit kockahasat szeretnék meg kézre szeretnék edzeni
2011. aug. 11. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=97&keres..


Igazán örvendetes amúgy hogy tudsz linkelni, de 1. mindenre edzünk (egyébként is karra gondoltál szerintem) 2. nem kéne diétáznod mert 30 kilónak tippellek, 3. NEM IGAZ HOGY ILYEN GYÖKÉR LUSTA VAGY, 4. ez valami felüléses torna?

2011. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. nem is akarok diétázni -.- 2. kéz-kar ugyan az 3. mér vok lusta , gyökér ?
2011. aug. 11. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:
AZÉRT BASSZUS MERT A KOCKAHASHOZ DIÉTA KELLLLLLLLL. BELINKELTEM NEKED AZT A SZART, AZÉRT VAGY LUSTA GYÖKÉR MERT NEM OLVASTAD EL
2011. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg hagyd ezt a sportot, majd hozzákezdesz 2 év múlva.
2011. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha vékony testalkatú vagy, akkor elég egy ilyen hasprogram is a kockásodáshoz.. Ilyen fiatalon még nem kell diétázni, sőt én még 22 évesen sem diétázom és így is szálkás vagyok, mert nagyon jó a genetikai hátterem és képtelen vagyok elhízni...

Viszont 1 hét alatt nem lesz változás. Csináld szépen 2 hónapig és utána már nem is akarsz majd leállni vele.

De ehhez az kell, hogy ne husi legyél, hanem alapvetően vékony testalkatú. A zsír nem fog levándorolni onnan magától, szóval ha rá tudsz fogni a hasadon lévő bőrredőkre akkor felejtsd el még egy néhány évig, mert diéta nélkül tényleg nem fog menni. De reménykedem, hogy alapvetően vékony testalkatú vagy.

2011. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 oyeacch ***** válasza:
Kérdező, olyan szinten sötét debilállat vagy, hogy még egy barackot sem bíznék rád. Annyi eszed van mint egy marék lepkének.
2011. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!