Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen fehérje kiegészítőt...

Milyen fehérje kiegészítőt vegyek? Melyik a legjobb minőségű cucc? Ára nem számít.

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 16:43
1 2 3 4 5
 21/45 oyeacch ***** válasza:
Edzés után szerinted csak glutaminból van hiány? Nem. Be kell vinni az aminosavak teljes spektrumát, tehát fehérjét fogsz használni.
2011. aug. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
oyeacch könyörgöm ne kérdezz vissza rá, mert itt fog irogatni... légyszi! ne.
2011. aug. 13. 05:03
 23/45 oyeacch ***** válasza:
ja, oké sorry :D
2011. aug. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

szerintem egyszerű. élelmiszermérnök képzésből kiindulva:

3. whey protein: oké hogy király, de a szója takarmánynövény. alapvetően megkérdőjelezhető a fogyasztásának az élelmiszerbiztonsága (vagyis a biztonságos fogyaszthatósága, ej :) )

2. tejsavó

1. van marhahús fehérje. nem szakvélemény, de én ezt gondolnám fölöslegesen jónak. én mondjuk ha lenne pénzem, szóját nem ennék, tejsavó-fehérjét az esetleges tejcukor miatt nem, nem tudom van-e benne, de nem kockáztatnék amíg nem erősíti meg valaki, hogy nincs, és akkor marad a marhahúsos, esetleg keress rá.

2011. aug. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Én kifejezetten a tejsavóra vagyok kiváncsi, külömböző gyártók közti MINŐSÉGRE, különbségre.
2011. aug. 15. 10:01
 26/45 anonim ***** válasza:

yepp yepp!

ebben viszont a többiek tudnak többet. már ha ők tejsavóznak. amúgy nem feltétlen van jelentős különbség.. elvileg az a gyártó (pl. Scitec) aminek van pénze hirdetni magát, szponzorálni stb. az jó terméket adhat, megbízható.. én ilyet olvastam hasonló témában (melyik fehérjét válasszam kérdés)

2011. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 Offthewall ***** válasza:
Scitec Isobest fehérjét ajánlanám még talán. De igenis próbáld ki a marhaproteint, hidd el, nagyon nem fogsz csalódni benne!
2011. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 Offthewall ***** válasza:
de ha az ár nem számít vegyél még nyugodtan Bcaa-t, glutamint, HMB-t...
2011. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 TOMAtm ***** válasza:

nekem a gaspari myofusion és hydrofusion jött be ízre és hatásra leginkább.peak nem rossz,valóban.most twinlabost fogyasztok,annyiból jó h shakerben is azonnal,tökéletesen oldódik,igy akár edzés közben vagy utána is lehet tolni azonnal.glutamin és BCAA nem hülyeség.20-20grammot oldj fel másfél liter vízben aztán lehet iszogatni napközben.glutaminból én MHP-t használok,BCAAból meg a sciteces expreszt(decsak mert szinte ingyen kapom).

deha már a pénz nemszámít alapon tolod,én vennék a helyedben(énis használom és tudom h NAGYON JÓ!!) anabolc extreme -Lean FX et,ez egy kortizolcsökkentő-féle,elég szép száraz tömeget építek vele(kombinálhatod mondjuk mass fxel is akár,de a best a Gaspari Novedex XT,csak azt már nagyon nehéz szerezni).

Marhaproteinből a canivor,amit talán majd kipróbálok.egyenlőre nincs tapasztalat vele kapcsolatban.

remélem tudtam segíteni.

2011. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

Köszi. MHP jó nagyon! Gasparit kihagynám és ha tehetitek ti se használjátok. Twinlab információim szerint nem rossz.

Scitec igen nagyon jó lehet csak nem vagyok benne biztos hogy Peaknél jobb e.


Amúgy használok Glutamint BCAA-t és kuraszerüen néha Kreatint is. És még mielött valaki írná, igen multi vitamint és kötelező "baromságokat" is használok!

Ezt a kérdés kifejezetten a fehérjére értettem. Tudom mi kell a fejlődéshez, abban köszönöm szépen de segítség nem kell :)

2011. aug. 15. 20:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!