Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit jelent merev villánál a...

Mohamed Ahban Rashid kérdése:

Mit jelent merev villánál a villa magassága és a beépítési magasság?

Figyelt kérdés
És hogy számítják?
2011. aug. 23. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, akkor a villa magassága alatt a komplett villa magasságát értik. Szóval onnantól kezdve ahol a kerék tengelyének a helye van, egészen a villanyak tetejéig.

A beépítési magasságot az meg tutira tudom, hogy az a magasság, amit a villa aljától mérnek, onnan ahol a kerék tengelye van, és odáig ahol összeér a villa két szára. Szóval a beépítési magasság alapján azt tudod meg, hogy mekkora kereket tudsz belerakni, 24est, 26ost vagy 28ast, és hogy mennyi hely marad még ott. Bocsi ha bonyolultan fogalmaztam de így sikerült :)

2011. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Válaszért kösz megértettem így is
2011. aug. 23. 18:15
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor az Ns Fundamental villánaál a beépítési magasság 405 mm szóval belefér 28"-os kerék mert a felni átmérő 622 mm vagyis ennek felét (311 mm-ert) kell gumi nélkül számolni beépítési magasságnál szóval gumival simán belefér?
2011. aug. 23. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, csak ha 28ast akarsz belerakni, oda kell figyelni majd a gumira is amit veszel rá, nehogy hozzáérjen a villához
2011. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm a válaszokat
2011. aug. 25. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!