Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Magasság? Mióta az eszemet...

Lee12 kérdése:

Magasság? Mióta az eszemet tudom mindig kisebb voltam haverjaimnál, korosztályomnál? De alapvetően elég szívós erős kemény vagyok (boxolok), rengeteg fekvőt tudok (legtöbbet osztályba).

Figyelt kérdés

de annyira bosszant hogy tudják hogy jól verekszem meg erős vagyok de mindig ha beszólunk egymásnak(poénból) és mondom hogy megütlek(poénból mondom) akkor ilyen gúnyosan mondják hogy fel se érsz meg ilyenek. lebecsülnek

így igazából nem érdekel de már kezd idegesíteni meg mindig mondják hogy törpike meg ilyenek

meg mondjuk több fekvőt tudok meg minden de azért szopatnak hogy jó a 20 kilóddal jóhogy többet tudsz erre mondom hogy saját testsúly de kb leszarják.

meg az a vicc hogy van pár srác akik mondjuk 2 centivel magasabbak meg testesebbek(izmosabbak) és tőlük persze rettegnek meg nem mondják hogy törpe...pedig az a vicc hogy én többet edzek mint ők ők meg alig edzenek( és még szarul is) mégis izmosabbak és nem tudom mér de nagyobbnak tűnnek

én is kezdjek rengeteg húst meg minden enni hogy nagyobbnak tűnjek?


2011. aug. 25. 22:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

meg az is gond hogy a lányok a nagyobb izmosabb pasikat szeretik mert ők meg tudják védeni(ősi beidegződés)

de én még jobban megtudnám és ez bosszant

15f

2011. aug. 25. 22:26
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez addig fog menni, amíg egyszer el nem borul az agyad, és egy ütéssel földre nem terítesz valakit. Akkor valószínűleg abbamarad a gúnyolódás, viszont megbüntethetnek.
2011. aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

de az is cseszi az agyam hogy tudják hogy boxolok de mivel kicsi vagyok ezért fix hogy béna is

meg amikor mondom hogy boxolok akkor egy csomóan ilyen gúnyosan nézek(ilyen kis segdugasz hogy boxolhat) kb erre gondolnak

mert mindenki azt hiszi hogy csak 200 kilós fekák boxolnak

2011. aug. 25. 22:50
 4/13 anonim ***** válasza:
Figyelj,ne foglalkozz az ilyenekkel,aki mást lenéz,annak önbizalomhiánya van,úgyhogy nem neked kell miattuk rosszul érezned magad.egyébként szerintem meg pont félnek tőled,ha olyanokat beszólnak,hogy "fel sem érsz"attól félnek,hogy nehogy kiderüljön,hogy egy náluk kisebb ember ügyesebb,erősebb náluk,mert akkor csorbát szenvedne a fene nagy önbizalmuk:)én sem vagyok magas,de van rajtam izom,kondizom jó ideje,nemrég voltunk nyaralni társasággal,és volt a kertben egy hosszú kőrúd,azt elkezdtem emelgetni,erre az egyik srác beszól(aki vékony,kis sörhasa van,cigizik,hétvégenként piál,és lósz..rt nem sportol),hogy "jajj már fitogtatod itt az erődet."nem fogta fel,hogy kvára nem azért csináltam,hogy bárkinek is bizonyítsak,hanem mert olyan kedvem volt,hogy emelgessem.de az ilyenekbe kár a szó.és tudom,hogy a hátam mögött kis f..sznak tart,mert hallottam az egyik kommentjét,amikor ezt félhangosan mondta mások előtt,csak azt hitte,hogy én nem hallom,mert messzebb vagyok tőlük.a magasságoddal úgysem tudsz mit kezdeni,fogadd el.amúgy meg fiatal vagy még,én 30 vagyok,de rá fogsz jönni,hogy valójában úgysem foglalkozik veled senki az életben,ha magas vagy,jóképű,gazdag,izmos,akármi,akkor is csak azért tartanak nagyra az emberek,hogy nekik jó legyen,hogy egy menő manó mellett ők is sikeresnek érezhessék magukat.és ez fordítva is igaz.senki sem utasít el téged,a saját fejükben van egy önző elképzelés,amibe te nem férsz bele.róluk szól,nem rólad.
2011. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, a legkisebb fiú vagyok az osztályban. Amikor belefogtam a gimibe, elkezdtem jujutsu-zni, habár nem dicsekedtem vele senkinek. Először engem is lebecsültek, de amikor levágtam a földre néhány nálam jóval nagyobb gyereket, akkor sikerült kivívnom a tiszteletet. Persze még mindig van egy gyerek, aki folyton oltogat a méretemmel, de ő meg süket úgyhogy kvittek vagyunk :D


Egyszerűen csak edz továbbra is keményen, és ne figyelj oda a csipkelődőkre, sokkal többet érsz náluk. Ha tényleg túlzásba viszik, akkor elég ha kiütsz néhány nagyobb kölyköt és egyből meglesz a tisztelet.

2011. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az egyik megoldás, hogy példát statuálsz valakin.

Engem is piszkáltak általánosban csak engem az eszem miatt.

Én voltam az eminens, a tanárok kedvence, a stréber, pedig nem voltam se kicsi, se nyeszlett, de még szemüveges se.

Aztán egyszer elgurult a gyógyszer, és beleállítottam fejjel lefelé egy folyósón lévő szemetesbe, azt aki beszólt. Többé nem piszkáltak...

A másik lehetőség, hogy vársz, hátha megnősz.

Legjobb barátom 17 centivel volt alacsonyabb, mikor elkezdtük a gimit, mára a hátránya lecsökkent 7 centire, pedig én is nőttem valamennyit.

A drasztikus hízást nem ajánlom, főleg, ha komolyan gondolod a bokszolást.

2011. aug. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Offthewall ***** válasza:

most mondanám, hogy HGH, prohormon, de még komolyan veszed :DDD

Szard le őket. Ha nagyon felbasz valamelyik és olyan ember másokkal is, hogy kiérdemli, b.szd szájba ahogy kell. De ne verd azért ronccsá :D

2011. aug. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 sellester válasza:
Ne foglalkozz az ilyen t-a-h-ó p-a-r-a-sz-t-o-k-k-a-l verd szét a ny-o-m-o-r-é-k fejüket aztán nem b-a-ssz-á-k fel az agyad
2011. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Oltogass vissza, hogy erősebb vagy mint ők. Ha meg nem hiszik mutasd meg. Akkor vége lesz. Amúgy engem is piszkáltak az eszemért, nem féltek tőlem pedig nagydarab voltam a többiek mellett.Nem fajultak el a dolgok soha, mert vágott az eszem és mindig enyém volt az utolsó szó :) Mostmeg már lazán behúznák akárkinek azokért a régi piszkálódásokért. De kinőttek belőle a haverjaim.
2011. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de igazából haverok és csak így viccesen piszkáljuk egymást meg minden de ha már mondjuk én oltottam az utolsót és már nem tudnak mit mondani akkor jönnek ezzel.de amúgy tudják hogy meg tudnám verni őket csak az idegesít hogy senki nem hiszi hogy boxolok mert kicsi vagyok
2011. aug. 30. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!