Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A katonaság mennyire durva...

A katonaság mennyire durva vagy mi folyik ott kb mert önként mennék de nem itt magyarországon hanem külföldön mert kettős állampolgár vagyok ott sokkal jobban fizetnek ahova mennék és nem tudom bevállaljam -e vagy sem (20/F)?

Figyelt kérdés
a tanulás sose ment szüleim egyetemet végeztek de a sportot 3 éve nyomom rendzeresen ez a mindenem (futás úszás gyúrás thaibox)Ha van vki aki saját maga volt katonaságba irjon léci egy sort csak hogy hogy bírta:)..vagy olyan aki ismer vkit..akitöl hallotta. Mert filmekbe már én is láttam persze.. de valojában nem tudom milyen
2011. aug. 30. 23:47
 1/4 anonim válasza:

Ha a sport jól megy, már jó az alapozásod. Persze az állókérdés majd a menetgyakorlaton dől el, meg a 48 órás szolgálatokon, mert ott nem az izom számít.


Ha viszont hivatásos katona akarsz lenni, akkor tudjál róla, hogy agyilag zoknikat nem alkalmaznak. A mai modern, ütőképes katonának nem csak erőben, de észben is bővében kell lennie. Rengeteg elméleti kiképzés lesz, és ha azon nem teljesíted a minimumot, csak egy csicska bakter maradsz, akit sosem küldenek misszióba, így ugrott a nagyobb kereset reménye is.


Nem kellenek síkh.lyék a seregbe. Egyikbe se.

2011. aug. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát eleve nem a sportról szól, ha csak a kalandvágy vagy a kihivás hajt akkor rossz helyre mennél. Ott ugyanúgy kell nyomni a felmosást meg a vasalást, mint a fekvőtámaszokat. Filmekbe meg általában hülyeségek vannak, mondjuk a Generation Kill egész korrekt mozi.
2011. aug. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebbe a kategóriába írd ki újra-

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__hadsereg-hadvezetes

Csomó hivatásos katona is szokott kommentelni.

2011. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyik ismerősöm 15 évig volt hivatásos katona a francia légióban. Annyit mondott hogy az első bevetése óta nincsen egy nyugodt éjszakája...
2011. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!