Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnék elkezdeni gördeszkáz...

Szeretnék elkezdeni gördeszkázni mi kell hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


még nem gördeszkáztam soha. Szeretnék elkezdeni ezért örülnék ha tudnátok tanácsot adni azzal kapcsolatban hogy hogyan is lássak hozzá. Sajnos a környezetemben nincsenek deszkások. Ami érdekelne hogy milyen deszkát érdemes venni elsőnek? Mire kell figyelni? Kiegészítők? Mik kellenek? Bármi ami eszetekbejut és szerintetek hasznos lehet örömmel fogadom. :) Köszönöm.


16/f


2009. ápr. 21. 15:51
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én is nemrég kezdtem. Ollie még nem nagyon, de a pop show it már megy. Nekem 4000 Ft-os Choke deszkám van. (A Herisben vagy a Decathlonban is nézz szét)
2010. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem tört el a függője?: O nekem Hervis-es 12ezres deszkám van (első), de az eladók azt mondták, csak gurulásra jó, mert ugye törik a függője. amúgy én arra gondoltam, hogy ha eltörik, akkor majd veszünk egy jobbat:) ABEC5-ös most:)
2010. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én is gördeszkázok.
2011. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!