Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez a lány izmos? Videóval

Ez a lány izmos? Videóval

Figyelt kérdés
Sztem kell izom ahhoz hogy így fenn tartsa magát a rúdon, de nem értek hozzá. [link]
2011. szept. 8. 18:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mi a baj a favagossaggal? Hasznosabb tevekenyseg, mint egy beszteroidozott izomagyu tevekenysege.

A rudtanc pedig nem csak erdekes, hanem rendkivul nagy ugyesseget, hajlekonysagot, es nem utolso sorban, izmokat kovetelo SPORT.

2011. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Favagokam, ha a tizedet megcsinalod, amit ezek a fiuk, akkor kezdheted meselni, hogy te mit tartasz sportnak.

http://www.youtube.com/watch?v=-1_mpgtb9BE

2011. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 dirtboy ***** válasza:
100%

még egy kötekedés érkezik és jelentem a kérdést aztán majd törlik a pi csába a hülyeségeitekkel együtt és az ügy legalább le lesz zárva.

leírtam hogy elfogadom hogy sport,mi kell még nektek??szellemi fogyatékosok vagytok vagy mi???

mellesleg meg te sem tudod azt megcsinálni amit be linkeltél akkor meg mit dumálsz?

én is jöhetnek ilyenek hogy szériában bicepszezél 28kilós kézi súlyzókkal vagy csinálj lábnyújtástokat 75kilóval,de azt legalább én meg tudom csinálni nem csak belinkelek egy videót amit nem is tudok megcsinálni mint te tetted.

2011. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

"A sport definíciója:

Olyan játék, mely növeli az ember mozgáskultúráját, fizikai erejét, egészségét (testnevelés, rekreáció, szabadidő hasznos kitöltése)"


ezek szerint ha minden este kezeimet felváltva 'hokizok', legyen az állva vagy ülve, sportnak számít? :)

2011. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 dag ***** válasza:
ez nem sport wazeeeee!! Ez rúdtáncos! Behalok már a rúd táncosok is sportolók??? Lassan az örömlányokat meg majd a kormányzók közé sorolják!
2011. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Most őszintén, ha ez nem sport, akkor nem sport a műkorcsolya, a torna, az akrobatikus gimnasztika, a szinkronúszás, műugrás, és a TESTÉPÍTÉS SEM. Meg még egy rakás sport.


a csaj amúgy meg egy tök híres artista, és egyáltalán nem mai csirke, tinédzserkorú gyereke van. Ahhoz képest szerintem elég vadul néz ki. Szerintem egy nőnek, ha szép akar lenni, így kell kinézni. Eléggé ott van a szeren, sehol nincs rajta súlyfölösleg, a vállai, háta, karja nagyon rendben van.


http://www.youtube.com/watch?v=UcWvuu1HUXw&feature=related

2011. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 *Glissade* ***** válasza:

Dirtboy és a többiek:D

Szerintem probáljátok ki a rúdtáncot és meglátjátok, mennyi izom kell hozzá:D

Mert lehet, hogy én vagyok gyenge, de kézzel nekem baromi nehéz volt megtartanom magamat...

Ráadásul ha nem vigyázol elég komoly zuzódásokat tudsz szerezni...

Szerintem aki ezt megtudja csinálni, azon van valamenyi izom:)

2011. dec. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!