Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretném ha jobban bírnám a...

Szeretném ha jobban bírnám a fájdalmat sípcsontnál mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Minél több módszert tudtok annál jobb sajnos mindre nincs lehetőségem ezért keresek minél megfelelőbbet és teljesíthetőbbet . Hallotam hogy Hurka pálcát össze kell ragasztani és azt guritani sípcsonton meg piás üveget ,de még érdekelne más is . Jó lenne ha egy picit össze rugunk edzésen (Muay thai ) akkor nem sikítanék mint egy kislány :) . Kösz a tippeket .
2011. szept. 11. 13:42
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
31%
Ütögesd egy vascsővel.
2011. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Tanács ? Ahhoz túl informálatlan . Vicc ? Nos egy szellő utcainak maximum . Nem tudom mi ez , de vidd el innen . Kösz .
2011. szept. 11. 15:47
 3/39 anonim ***** válasza:
Túl informálatlan? Ezen nemtudom mit kéne magyarázni..
2011. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Szét verem a hülye fejed egy vascsővel és meglátjuk mennyit fejlődsz egy év alatt . Alapvető dolog hogy a thai ok is azért rúgják a banán fát mer hajlik ez a lényege . Nem értem ha ennyire tájékozatlan vagy miért írsz ?
2011. szept. 11. 16:12
 5/39 A kérdező kommentje:
még elmondod ezt valakinek akinek még annyi fogalma sincs róla mint nekem aztán lehet majd nézni hogy egy életre szét verte magát értelmetlenül .
2011. szept. 11. 17:02
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Sparringoz vegyél fel sípcsontvédőt.

Ennyi.

Nekem 4-6 ilyen összerúgás miatt fél éve csonthártya gyulladásom van.

Se kocogni,se kötelezni nem tudok.

Egyébként meg ez nem olyan olyan sikítós fájdalom,hanem ink az a teljes lebénulós tompa.

Az edzőtársam egy hete telibe rúgta a térdem,3 napig nem bírt ráállni.

Most beszéltem vele,ő is megy holnap vesz egy normális sípcsontvédőt.

2011. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
az a gond nekem is gagyi van ez a fehér és ilyen szivacsos venni kéne 10 felett ezeket a bőröket csak hát ropi az nincs rá
2011. szept. 11. 18:08
 8/39 A kérdező kommentje:
am. ja rugtak már meg ott meg egyszer beletérdeltek a sípcsontomba az tuti hogy az összesés az közel van ,de azért ha nagyon akartam volna tudnék sikítani :D . Bár tök vicces a gugolástól jobban lesz a lábam . mármint ha bele térdelnek összerugunk vagy megakadok egy könyökbe akkor a gugolás segít . különös .
2011. szept. 11. 18:10
 9/39 anonim ***** válasza:

gagyi fehér is van 6000ért, amelyik HD foam anyagú, azok jók.


másrészt, meg rúgdalj vascsövet. komolyan. én demszki karókat szoktam. nem teljes erőből, csak lazán, kellemesen. Amikor már megy 50 rúgás, akkor lehet fokozni az erőt.


vagy rúgdalj gumiabroncsokat, de azt tiszta erőből. vagy sódereszsákot (ezt inkább ne teljes erőből...:)

2011. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Halottam ezt a gumi abroncsost csak ez is olyan , hogy ha lelopom valakinek a kocsijáról akkor van :D .
2011. szept. 11. 20:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!