Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők. Miért van az hogy...

Testépítők. Miért van az hogy ha kokszolok már az első héten érzek here-fájdalmat?

Figyelt kérdés

volt régebben egy kúrám Methandienon-t szedtem levezetés és útókúra megvolt..Zita-Clomid és Advanced Pct dupla dózisban..

most megint elkezdtem egy kúrát Methandienon-al(La Pharma megbízható forrásból) 1-hete szedem és már érzek here fájdalmat már elkezdene zsugorodni? nem korai ez 1-hét után? kúra mellé persze fullos kaja,vitaminok,tápkiegek megvannak! és az utókúrára is a minden...


köszönöm a normális válaszokat!


2011. júl. 27. 10:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem kellene koxolni
2011. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

kösz ez tényleg normális válaz volt....


lehet hogy telítődtek a szteroid receptoraim? tudom akkor is lehet ha gyagyi a Metha de álltalában az pont a normális cuccoktól érezheté..meg sajna a metiltől de bízom a forrásomban soha nem hozott még senkinek szart...

2011. júl. 27. 10:44
 3/17 anonim ***** válasza:
Biztos forrás is hozhat néha sz@rt sajnos, szóval ne zárd ki azt a lehetőséget teljesen.
2011. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A leges legértelmesebb válasz erre a kérdésre: Idióta barom vagy hogy koxolsz!!!
2011. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha te nem lennél segghülye hozzá, akkor nem koxolnál. Ez a dolog itt kezdődik barátom ;)
2011. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Ne kokszolj! Csak tönkreteszed az életed ha nagy testépítő lennél mint pl Jay Cutler vagy Vörös Zoltán esetleg Arnold akkor megérteném hogy nem tudsz tovább fejlődni de gondolj bele te koksszal eléred azt ami másnak egy alap dolog még tápkieg nélkül is!
2011. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Gondolom a biztos forrásod otthon barkácsolta neked a methát ugye?Szerinted ő honnan tudja hogy éppen szart kapott e vagy nem?Vagy hogy a fele szar fel jó hogy a beszállítója is spóroljon.

Ezen kéne elgondolkozni.

De nem is kell.Megmondom honnan tudja.Onnan,hogy megveszi az adott hülyegyerek/pl te/és aztán panaszkodsz neki.Mivel ő valószínűleg jobban ért hozzá mint te/VALÓSZÍNŰLEG/ ezért tudni fogja hogy mit kapott az eredeti cucc helyett.És vagy eladja vagy nem

2011. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
H4XOR!!!azért is merem állítani hogy jó mivel vásároltunk páran a Metha-ból és egyik srác bevizsgáltatta(az hogy kivel hogy nem szivesen írnám le de ezt te is tudod hogy megoldható ha van kapcsolat)és methandienon volt a hatóanyag igaz nem 10mg csak 8
2011. júl. 27. 16:47
 9/17 A kérdező kommentje:
annak akitől vettem vettük nem szoktam elmondani a véleményem problémám mivel vagy tehet róla vagy nem...ha nem jó akkor nem veszek tőle semmit legközelebb ennyi..
2011. júl. 27. 16:49
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát legyen úgy.Akkor viszont a hiba az ön készülékében van.Kezdetnek megnéznék napi 2xfél provit.Ha az sem jön be és zavar vezesd le és hagyd abba.

Az is lehet a baj hogy az előző kúrából még nem jöttek rendbe teljesen a herék.Kúra után napi 100mg clomidot mindenképpen nyomnék 1-2hétig.Az tuti rendberakja a dolgokat

2011. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!