Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Rúgtak/csaptak már herén/pénis...

Rúgtak/csaptak már herén/péniszen edzésen vagy mondjuk egyéb helyen? Ha igen akkor meddíg tartott amíg elmúlt? És ti mit tennétek ha valaki viccből herén csap, és szépen szólva k*rvára fáj?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyéb helyen? Ez alatt mit értesz?

Ha valaki viccből herén csapna akkor miután összeszedem magam kicsit elbeszélgetnék vele, ha edzésen történik akkor nem finomkodnék vele utána és párnapig lehet fájnának az ízületei.

Ha nem szándékos csak elcsúszott a dolog megesik az ilyen, de nyilván én se figyeltem, mert hagytam, hogy megrúgjon. Véletlenül már nekem is majdnem sikerült egy edzőtársam fogát egy 1 méteres bottal majdnem kivernem leült picit a Földre de semmi komoly sérülés. A bottal való gyakorlásnál előfordul, hogy magad vagy az edzőtársad egy két helyen megüt.

2011. szept. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az egyéb helyen azt értem hogy mondjuk edzésen kívül pl. suliban.
2011. szept. 22. 09:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Bjj´t edzettem sok éven át, és volt sokszor de nem túl gyakran hogy valaki véletlenül rám térdelt, mint mondtad k-rvára fájt, és néha úgy éreztem mintha vérzet de persze nem vérzett.


Mit cisnáltam, ha nagyon durva volt akkor meg álltam kicsit, de leggyakrabban csak tovább csináltam a dolgom, és utána gondoltam arra hogy fájt.

2011. szept. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki viccből herén csap, akkor neki is fog fájni, de nem a heréje, csak a helye
2011. szept. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jópárszor labdával találtak el foci közben. Pár perc alatt szokott rendeződni a dolog, de volt olyan hogy majdnem a könnyem is lejött a fájdalomtól..

Ha szándékos azt vissza szoktam adni, de a véletlenekkel nem lehet mit csinálni.

2011. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Én lány vagyok,Muay Thai-ozom,és már annyiszor mellen rúgtak(hozzáteszem,hogy fennt van a mellvédő minden alkalommal,mert elég méretesek sajnos)....védő nélkül padlót fognék,és fel se tudnék állni....Folyamatosan belső-külső combon rúgnak,nagyon könnyen foltosodok,bevérzéseim vannak(persze erre nagyon rásegít a véralvadásgátló amit minden nap kell szednem),és a legrosszabb az,hogy észrevettem,hogy van pár rosszindulatú lány-pasi,akik direkt erre mennek,hogy maradandó sérülést okozzanak.Én sose csinálnék ilyet,direkt kisebbet rúgok,hogy ne legyen senkin maradandó folt,vagy sérülés(És persze csodálkoznak,ha ezek után,hogy látom a szándékukat,erősen rájuk rúgok-egyikre úgy,hogy sírva ment haza az edzésről,és nem jött többet).Utána edző mondta nekem,hogy jól tettem,ez a lány nem volt normális.

Nagyon észnél kell lenni,hogy nehogy fejbe rúgjanak,ha becsúszik egy is,akkor agyrázkódás is lehetséges.Eddig még elkerültem.Hasba is szoktak rúgni,dehát be kell feszíteni,akkor kevésbé fájdalmas.

Nem egy nőies dolog a Muay Thai,de szeretem,hogy iszonyatosan kifáraszt,csak a sajgó foltjaimat sajnálom....Annak viszont örülök nagyon,hogy nem tököm van,azt nagyon félteném...edzésen rúgtak herén egy fiút multkor,nem kapott levegőt egy pici ideig annyira fájt neki.Borzalmas volt nézni szegényt.

2011. szept. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nőies dolog a muay thai nagyon hasonlít a tánc mozdulataikra a mozgások . Jó pofa . Attól meg hogy fáj még nőies .
2011. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem thai bokszon rúgtak tökön. Kb 1,5 percig a falnak támaszkodva próbáltam összeszedni magamat, mert k****ra fájt.
2011. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hét illene felvenni a herevédőt , nálunk az edző még oldalba is rugna Thai Box edzésen ha nem vennéd fel és kiderül . Egyik srác ugyanígy járt és ott gugolt még meg nyomta a fekvőt büntiből , tudomásul kell velnni hogy nagyon sok ilyen van thai boxon engem is már legalább 20 szor tökön rugta volna ha nem lenne .
2011. szept. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!