Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 14 éves fiú vagyok és kb.5-6...

14 éves fiú vagyok és kb.5-6 kg súlyokat emelgetek egy kézzel ez jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 29. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Hát miért lenne rossz? Elkorhadni nem fogsz az biztos, de mi a célod? És miből mennyit hogyan? Ha nagy karokat akarsz akkor nem lesznek ettől, amúgyis 14 éves vagy, és ilyen súlyókkal max szálkásódsz... De kitartás bro.
2011. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
81%
rossznak éppen nem rossz de tényleg elég kevéske az a súly,kérd meg szüleidet hogy vegyenek súlyokat,súlyzókat végül is a sportot támogatni kéne a szülőknek.
2011. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
..igeen, plusz ez korai is, 16 évesen menjél kondizni, addig meg járj el úszni vagy valami.:) (első voltam)
2011. szept. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is valahogy így kezdtem, bár én inkább 15-16 voltam. De elég hamar áttér az ember a 10 kilósra bicepszezéshez, mert különben már nincs izomnövekedés.
2011. szept. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirtboy ***** válasza:
81%

és utána már a 10es is kevés lesz,így megy ez,érdemes nem csak kis súlyokat beszerezni a kézi súlyzóhoz hanem 5kilósakat is mert hamarosan arra is szükség lesz.

mire 16 leszel már legalább 15-17 kilóval fogod bírni a bicepszet.

én 18 évesen kezdtem a kondizást akkor kezdtem kb.17kilóval és 2éven belül már 27 kilós egykezenekel bicepszeztem.

szóval megy majd az fel szaporán ha van benned kitartás.

nem kell nagyon elszántnak lenni csak kb. ennyire ha súlyok emeléséről van szó:

http://www.youtube.com/watch?v=6bPIVl2eULU

2011. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 cynic ***** válasza:
59%
béna vagy, én ilyen idősen már kéz nélkül emelgettem!
2011. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!