Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Anabol mennyi idõ után...

Anabol mennyi idõ után ürül ki a szervezetből?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 09:43
 1/10 dirtboy ***** válasza:
100%

az jó ha nem vagy tisztában a dolgokkal de azért nyomod a koxot.

gratulálok hozzá ügyes vagy.

2011. okt. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Úgy tudom, hogy anabolikus szteroidok azok, amik izomtömeget növelnek/építenek. Lehet, hogy ti így hívtok valamit, de az okos orvosok, akik ezeket SÚLYOSAN BETEG EMBEREKNEK készítették nem hinném, hogy anabolnak nevezték volna el. Egyébként szteroidosoknak mondanám, hogy remélem, tisztában vagytok azzal ha nő az izomtömeg, azt el kell látni, és oké, hogy betömtök napi fél kiló fehérjét (amúgy nagyon nem oké, mivel a fehérje lebontása károsítja a vesét :P ), de ahhoz a szíveteknek el kell látni, és hirtelen nőttök nagyot sem a szívetek, sem az izületeitek nem fogja bírni. Nem azért írtam, hogy abbahagyjátok, hanem hogy rosszabb érzéssel csináljátok, csíra kondisok :D
2011. okt. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 dirtboy ***** válasza:
92%

17:54

sajnos feleslegesen írod le mert az ilyen kondisoknak /akik koxolnak/ egyik fülén be másikon ki mivel agyuk nincs a két fülük között amivel felfoghatnák az információt.

a kajálás meg már általában eszükbe sem jut a kox mellé.

2011. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

17:59


attól függ, melyiknek, ismerek kokszosokat, nagy keménynek hiszik magukat, mert ami nekem másfél év volt nekik kb négy hónap étrendkiegészítőkkel meg koksszal, de amikor meg kérdezem, hogy mit nyomnak, semmit csak Jumbo tömegnövelőznek.. :D tehát mostmár az internet miatt tudják, hogy zabálni kell, azt majd 21 évesen véreset hugyoznak :P

2011. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 dag ***** válasza:
2011. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 dirtboy ***** válasza:

ma 18:15

hát igen igaz vannak ilyenek is,

haver 179cm és 110kilós és tőle is kérdezgeti mindenki hogy mit szúr meg ilyenek,viszont ő annyiban más hogy ő tényleg tiszta és nem használt még soha szteroidot de hát ezt most vagy el hiszik vagy nem,de csak azok kérdik tőle ezt meg akik nem ismerik így hát nem hiszem hogy elhiszik neki.

de aki egyértelműen túl gyorsan nő az hiába tagadja és arra mondjuk hobbi gyúrósok nem is tudom hogy hogy lehetnek büszkék főleg hogy szegényeken általában csak a víz szaporodik nem az izom.

de nekik megfelel az is úgy tűnik.

ilyenkor arra gondolok hogy nem baj annál értékesebb vagyok én minél több a koxos hobbi gyúrós.

2011. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hell yeah, van itt minden, a káros fehérjéktől kezdve a keringési zavarokon át a synthol-ig minden, na meg a csíra kondisok. azért nem kell mindent készpénznek venni, amit itt mondanak :)
2011. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


Pfff, itt aztán elszabadult az értelem! :D

2011. okt. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

21:09


nem azt mondtam, hogy ne vigyen be fehérjét, de mondjuk napi 300-500 g fehérjét nyugodtan nevezhetünk károsnak. akármi káros, amit túlzásba viszel..

2011. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nitrogéntartalmú vegyületek lebontása nem jó a vesének.. valamiben meg kell halni, nekem sokkal előbb vesepecsenyét csinálhatnak bármelyik edzésen a veséimből, mert kihagy a védelmem és betalál egy rúgás.. a baromi sok fehérje fogyasztása ehhez képes több mint egészséges.
2011. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!