Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Anabol vagy Dianabol?

Anabol vagy Dianabol?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem ,hogy melyik készítményt ajánljátok az Anabol tablets-et, vagy a Dianabolt,? ugyanis szeretnék felszedni egy pár kilót. Hallottam olyasmit hogy a kettőnek ugyanaz a hatóanyaga, de keresgettem interneten, és olyan infokat olvastam hogy az Anabolban sustanol származék van a Dianabolban pedig Metandienone. Mindkettő vizesít? Szerintetek melyik a jobb ha ektomorf típusú(gyors anyagcsere) az emésztésem??Előre is köszi..
2009. szept. 28. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Egyik sem.

1. Amit olvastál az hülyeség a sustanonhoz semmi köze.

2. Minek neked pár liter víz, ami 1 hónap múlva el is úszik?

3. Le is tudod vezetni? Tudod mivel kell kombinálni? Ha beszeded magadtól, akkor a tested saját tesztoszteron termelése leáll, azaz a kúra végén nem fog állni a dákó, mérhető májkárosodásod lesz, megnőhet a melled mint egy nőnek (azaz előre kiálló lesz), pattanások borítják az arcod (jó esetben, rossz esetben el nem tűntethető hegek)és ez csak pár gyakori tűnet ami rendszerint előfordul.


Amit ajánlok: tedd redbe az étkezésed. Napi 5*150-200gramm csirkemell, testsúlyod*3-4gramm rízs, 4kiló fehérje koncentrátum és egy kreatin monodhidrát készítmény heti 3 edzés mellett.

2009. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
jah és mielőtt azt írnád, hogy amit leírtam tanácsnak az havi 30-35K huf, akkor megnyugtatlak, hogy egy normális dianabol kúra és levezetése 45K huf-ból van meg (ha normálisan csinálod). Egyébként mindkettő hatóanyaga Metandienone csak az anabolban 5mg a dianabolban 10 mg van (elméletileg, mert 10-ből 7 hamis szóval ki tudja mit eszel)
2009. szept. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amit előttem leírtak tök igaz, csak egyetérteni tudok. És annyit hozzáfűznék hogy HA olyan szinten lennél, hogy rendben van az étkezésed, edzésed, pihenésed, minden a maxon, kb 8-12 év edzésmúlt, és már a genetikai határodon vagy AKKOR van értelme szteroidnak.
2009. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat.. szedtem már kreatint is Attackot, 100% whey proteinnel.. és az is eltűnt miután abbahagytam.. igaz az edzéssel is leálltam.. a környezetemben sokan szednbek anabol tabletset vagy dianabolt, és senkinek nincs problémája a libidójával egy 100as kúra után.. anabolnál 200as kúra.. ezért gondoltam hogy megpróbálok egy kúrát..
2009. szept. 28. 21:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

próbáld a te dolgod. A károsodás sem egyből jön elő. Egyébként egy kúra 200szem +amivel kombinálod. Ha úgy gondolod, hogy nincs semmi mellékhatása ajánlom a májfunkció mérését az orvosnál a kúra végén. Nehogy meglepődj. Én nem elriasztani akarlak, mert sok embert ismerek aki használja és engem is csábít a dolog, de biztos nem tablettással kezdenék. Egyébként volt már alacsony májfunkció, valakinek májsárgasága lett, de volt hogy olyan magas lett a vérnyomása a srácnak, hogy az orvos féltette a szívét a gyereknek.


Ha már belekezdel, akkor előtte menj el egy teljeskörű vérvizsgálatra, mert ha valamelyik szerved egyébként is gyenge, vagy más bajod van, akkor készülj fel, hogy nem segíteni fog rajta a dianabol.


Jah és az utókúrát már előre tervezd meg...

2009. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem.. Fentebb említetted hogy valamivel le kell vezetni egy ilyen kúrát... meg ha van ötleted h közben mit lehet szedni (pl: valamilyen májfunkció javítóra lennék kíváncsi ) .. amugy olvastam hogy vizesít ez a cucc ezáltal megkönnyíti a fehérjebeépülést.. tehát akkor valamilyen szinten marad izom is... a kreatin is vizesít....
2009. szept. 30. 14:26
 7/12 anonim ***** válasza:
na várj, segíti a fehérje beépülést. Ez igaz, viszont ha abbahagyod a kúrát, akkor szerinted bírni fogod ugyanakkora súlyokkal terhelni az izomzatodat? A válasz: nem, aminek a hatása, hogy lebontod az izmod egy részét (amit az anabol adta erőnövekedéssel építettél fel) a víz meg úgy is távozik...
2009. szept. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

leírok egy kúrát, ami normálisan össze van rakva, DE NEM VÁLLALOK ÉRTE FELELŐSSÉGET!!!!


1. hét dianabol 2x naponta, stanozolol 2-3x naponta

2. hét dianabol 3-4x naponta, stanozolol 4-5x naponta

3. hét dianabol 4-5x naponta, stanozolol 5-6x naponta

4. hét dianabol 3-4x naponta, stanozolol 4-5x naponta, proviron 1x naponta, Gaspari - Novedex használati utasítás szerint

5. hét dianabol 2x naponta, stanozolol 2-3x naponta, proviron 1x naponta, Gaspari - Novedex használati utasítás szerint


10-14 nappal az utolsó szem után 5-7 naponta a HCG 5000IU adagokban 3x valamint clostyl(clomid) az első HCG szúrása után napi 2 szem az utolsó HCG után pedig 2 hétig még 1db naponta valamint Anabolic Extreme PCT használati utasítás szerint.


Ez egy normálisan kinéző kúra, ami után meg is fog maradni a felszedett tömeg nagyrésze, újra beindítottad a saját tesztoszteron termelésed és még a májad regenerálásáról is gondoskodtál. Ez így kb. 45K huf. De simán beszedheted a 200 szem dianabolt is, max majd vársz 6 hónapot a saját teszto termelésed és hormonrendszered visszaállására és pár évvel kevesebbet élsz a májad miatt.

2009. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ok.. köszi szépen... nem tom még lehet h veszek egy kreatint meg egy Anabolic Whey-t megint.. átgondolandó ez az egész... ezekkel a kiegészítő cuccokkal elég drága egy ien Dianabol kúra is.. , csak ahogy mondtam a környezetemben elég sokan szednek Anabol tabletsset, és látom rajtuk a tömeg és erőnövekedést, eközben én kreatint szedtem(Attack4!-ot + Proteint), és annyira nem fejlődök mint ők.. ezért gondoltam ,hogy énis belefogok egy kúrába, de lehet hogy mégsem mivel elég káros ahogy énis utána olvasgattam.. mondjuk a többiek nem mondanak semmi negatívat egy 200, szemes Anabol tablets kúra után... Te milyen kreatint ajánlanál?? vagy mondj már valami konkrét kombinációt ami rendes étkezés mellett, hasonló tömeget hoz mint a szteroidok!!
2009. okt. 6. 20:21
 10/12 anonim válasza:

meg tudlak érteni ! Az én környezetemben is rengetegen szteroidoznak. Én már 2éve edzek tisztán, ami manapság már nagyon nagy szó... engem is csábít a szteroid brutális hatása, de kitartok a tiszta edzés mellett. Jó ha van egy edzőtársad aki szintén tiszta, ez erősíteni fogja a hitedet.

Azok közül aki szteroidozik, az nem fogja levezetni kiegészítőkkel a kúráját (90% a tuti nem) , tehát rövid időn belül visszaesik , gyakran a kezdet előtti szintre !

sok sikert ! jó edzegetést

2009. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!