Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ki győzne MMA harcban: egy 95...

Ki győzne MMA harcban: egy 95 kilós hentes, vagy egy 80 kilós pék?

Figyelt kérdés
Csak komoly válaszokat kérek...
2011. okt. 14. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A hentes. Mert nála benne van hogy nekimegy a malac és keménynek kell lenni. De a péket nem támadja meg a kenyér. :D
2011. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

:D:D:D Ez k.va jó!

Ráadásul: "Csak komoly válaszokat kérek." Ez plusz pontot érdemel :D

2011. okt. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Esetleg lehetne még: 93 kg-s favágó vs 100 kg-s kazánfűtő. :D
2011. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Szerintem a hentesnek precízebbek a kézmozdulatai, mert csak egy éles késsel dolgozik, viszont sokkal lassabb, kövérebb.

Ezzel szemben a pék a kemence mellett nagy állóképességre tett szert, és gyorsabb is, meg sokat gyúr!


Földharcban a hentes nyerne, malacokon, csirkéken sokat gyakorolt, de ha nem sikerül levinnie a péket, akkor simán szétcsépeli a péklapát edzéstervnek köszönhetően szerzett ütőerővel.

2011. okt. 14. 19:57
 5/14 anonim ***** válasza:
:D::D:D:D:D:D öcsém
2011. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

" lassabb, kövérebb "

ezt nézd meg: http://www.youtube.com/watch?v=kYYQDQv0p_8&feature=related

ide is kell állóképesség papa rosszul gondolod

2011. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
tésztagyúrás ehez kutya fasza
2011. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem volt elég pontos a kérdés. Én egy átlag magyar CBA-s, esetleg Tesco-s hentesre gondoltam, ellenfele meg egy rendes kenyérgyári pék lenne.
2011. okt. 15. 08:20
 9/14 anonim ***** válasza:

JÁJ!!!!!!! XDXD

Ez mekkora kérdés!! XD

Én küzdősportokkal foglalkozok és élelmiszermérnök hallgató vagyok. Voltam már gyakorlatozni pékségben és húsüzemben is. Én azt vettem észre, hogy a pékek gyorsabbak a hentesek ügyesebbek.


Fizikai erő szempontjából meg szerintem simán lehet egyenlő. A tésztagyúrás sem gyerekjáték, amikor először csináltam bedurrant tőle az alkarom és szétmentek az ujjaim. A pékeknek marha erős alkarjuk van. Mondjuk a hentesek sem gyenge arcok az is tény, oda is kell erő.


Én inkább a pékre fogadnék.

2011. okt. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én meg a pisztolyra
2011. okt. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!