Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fiúk! Milyen érzés volt,...

Fiúk! Milyen érzés volt, amikor küzdelemben / harcban akár valós szituációban, akár edzésen egy lány legyőzött, megadásra kényszerített? Leírnád, ha volt ilyen? Csajok, ti is írhattok ilyen sztorikat!

Figyelt kérdés
Szóval, akár küzdősport, harcművészet, önvédelem, edzés vagy egy játékos házi birkózás volt, érdekelne, milyen érzés, amikor egy lány / nő lenyom egy fiút / férfit? Körülmények, tapasztalatok érdekelnének! Hogyan történt?
2011. okt. 15. 20:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%
22/F vagyok és bármikor kiállnék judo, kempo, aikidoban lány ellen, úgy hogy semmi tudásom sincs :D
2012. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem meglepődnél, ha egy tényleg képzett lánnyal kerülnél össze, aki már 10 éve nyomja :D
2012. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy meglepődnék, de nem szokásom félni senkitől se :) felőlem a csaj lehet jiujitsu fekete öves is :)
2012. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
savass , kár a replay pólóért :)
2012. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Judoboy válasza:
Nekem nagyon tetszik ha alulmaradok ezek persze inkább játékos bírkózások szoktak lenni!Az aktuális barátnőimmel mindig csináljuk is!Én amatőr földharcos vagyok és a barátnőim is általában azok de volt már judos barátnőm is ott többször ő győzött!Én testmozgas miatt csinálom meg mert izgalmas nővel kűzdeni!Már van Tatamim is azon kűzdöttünk mindig!Szórakoztató és jó testmozgás is de judos nővel szívesebben kűzdök, mert nagyobb kűzdelemre késztet!🥋Most pont nincs is akivel kűzdhetek de majd lesz remélem!😉
nov. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!