Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Napi 1 kg rizs tömegelés...

Napi 1 kg rizs tömegelés szempontjából?

Figyelt kérdés

175 cm és 73kg vagyok és az 1kg rizs kb a testsúlyom 10 ch g/tskg, a fehérje mennyiség az pont jó.


És ettől mennyi idő alatt lehetne akár 1kg-ot (izom vagy zsír) is felszedni? Kemény edzés mellett.


2011. okt. 23. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Schwarczi :D
2011. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Meg tudsz ennyi 1 kg rizst egy nap? Az nem semmi.
2011. okt. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1kg rizs megfőzve mennyi lehet, szerintem 3kg minimum van?

de tapasztaltabbak megmondják pontosan szerintem

2011. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
a kérdésre kérek választ.
2011. okt. 23. 20:05
 5/14 dirtboy ***** válasza:

minimum 2kiló,mert úgy tudom minimum úgy kell főzni hogy 100g rizshez 1deci víz amit szépen be is szív magába.

legalábbis vörös zoli így csinálta.

de szerintem ha sok vízbe rakja az ember fel szívja magát 2,3-2,5kilóra is.

2011. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 dirtboy ***** válasza:

az a baj hogy hülye vagy,mutass már nekem egy normális írást amin le van írva hogy 10g/tskg szénhidrát kell.

MUTASS

2011. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
utcsóval egyet értek ilyen idiótát.. mutass már nekem is ha van ilyen kérdező, te IQ betyár..
2011. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kicsit kevesebb mint 3, de akörül van. (egy egység rizshez én két egység vizet teszek, de ebből párolog is)


Kedves Schwarzie. Sokszor írtam már, de megint leírom, hogy veled valami baj van. Agyilag is.


1: Sokáig nem értetted meg milyen fontos a fehérjebevitel. Kolbászból, meg hasonlókból akartad bevinni. Azt javaslom, hogy azt a pénzt, amiből azt a fölösleges fél kiló rizst akarod megvenni, abból inkább vegyél még 2 deka csirkecombot. Jobban megéri, hidd el.


2: nem tudom, te mit számolsz, de valamit nagyon elcs.szhetsz, ha egy évnyi nagy tömegelésben fogytál két kilót... :D


3: Egy kiló rizsben van 770 g ch. 10g/tskg ch semmi másra nem elég, csak masszív elhízásra. A tudásod alapján az edzésed sem az igazi, így szinte biztos, hogy csak zsírt szednél fel.



Tehát, mivel több mint egy év után még mindig kreténségeket kérdezel, keress meg egy jó (!) személyi edzőt, járj el hozzá pár alkalommal, és HALLGASS RÁ. Teljesen felesleges a továbbiakban itt kérdéseket feltenned, mert ezerszer leírtuk már, mit kéne tenned, te meg újra megkérdezted a hülyeséget.

2011. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1 kg zsír 9000kcal energia, tehát legalább ennyi fölösleget kell enni.

a "g/tskg" milyen mértékegység? testtömegkilógramm az (ttkg).

2011. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pl. 8-10 g ch kellhet, ha sokat biciklizel, vagy egyéb kardió mozgást végzel, és mellette súlyzózol, és tömegnövelni akarsz.
2011. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!