Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy héten 6 napot akarok...

Egy héten 6 napot akarok menni edzeni tömegelés szempontjából, a következő képpen?

Figyelt kérdés
Eddig 3 napos edzésem volt. Hétfő: mell-hát szerda:bicepsz-tricepsz péntek:láb-váll most úgy érzem hogy a testem és az izmaimnak több kell ezért mennék egy héten 6 napot edzeni. Hétfő:mell-hát kedd:láb-váll szerda:bicepsz-tricepsz csütörtök:mell-hát péntek:láb-váll szombat:bicepsz-tricepsz. Ez így jó lenne?
2011. jún. 3. 20:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

mark86


ha úgy érzed több kell,nem a napokat kell sokszorozni hanem a súlyt és intenzitást növelni!

2011. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

mindent maximálisan csinálok, a súlyt és az intenzitást és a szériát is.

de úgy érzem hogy 6 napot kell mennem a 3 helyett.

jó lenne vagy esetleg rontanék magamon?

2011. jún. 3. 20:39
 3/23 anonim ***** válasza:

mark86


gyanús nekem hogy valami mégse stimmel,na mindegy! kell a pihenő!!!!!

nézz olyan osztott tervet ahol minden napra jut egy izomcsoport és egy héten ne gyilkolj többször egyet!

2011. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

de stimmel minden csak úgy érzem hogy kevés.

több kell.

arnold is úgy csinálta régen nem tudtad?

2011. jún. 3. 20:43
 5/23 anonim ***** válasza:

mark86


arnoldról elég sok mindent tudok a lényeg az hogy egy hülye bunkó paraszt volt!

de azért ne hasonlítsd magad hozzá se genetikailag,se kox,se kaja szempontjából!

2011. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

nagyon rosszul van összerakva az edzésed. Mármint a 3 napos is, 6 nap teljesen fölösleges, mert pár hét alatt túledzed magad és pihenhetsz rá 1-2 hónapot.

Miért rossz: mert egy napon van mell és hát. Ezeket egy napon nem lehet megedzeni rendesen! A bicepsz és tricepsz pedig kevés egy napra. Ezeket kombináld össze, és növeld az intenzitást.

2011. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
A bicepsz-tricepsz egy napra semmi. Ha szet akarod csapatni magad, akor rakd egy napra a mellet es a tricepszet. A mellezestol mar kap a tricepsz, aztan lehet celzottan.
2011. jún. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

oké értem.

de a hat nap miért lenne sok mikor minden testépítő 6 napot jár edzeni.

miért lenne sok?

2011. jún. 4. 17:02
 9/23 anonim ***** válasza:

Mert te nem versenyző vagy, hanem csak hobbiból jársz edzeni. Tehát ne hasonlítsd magad hozzájuk, a versenyzői szint egészen más, és más dolgokat is követel.

Persze nem muszáj elhinni nekünk, tanulhatsz a saját károdon is :)

2011. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

oké de miért ne lehetne 6 napot menni?

én is eszek amennyit tudok és indig tele vagyok energiával, sőt még tápkieget is szedek.

2011. jún. 4. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!