Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mik az ember legérzékenyebb/le...

Mik az ember legérzékenyebb/leggyengébb pontjai?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért szeretném ezt megkérdezni tőletek, hogyha utcán valaki megtámadna( csak 1 ember, mindenféle fegyver[ kés, pisztoly, vipera] nélkül) akkor melyek a legérzékenyebb pontjai, ami biztosan fájna neki. ?


2011. nov. 7. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nyak,szem, férfi eset tökön rúgás
2011. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jár önvédelemre itt az interneten nem lehet megtanulni harcolni
2011. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nyak 2 oldalról,torok,gyomorszáj,fültő,szem,állcsúcs,orr,egyéb vitálpontok.
2011. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

ha az általad vázolt eset megtörténne és ahogy írtad nincs fegyver,akkor bunyózz férfiként,ne egyből a kö-csögségben gondolkodj.

sokkal jobb érzés visszagondolni arra,hogy igen,kiálltam magamért és jól meggyepáltam,mint arra,hogy plenyóból kézéllel nyakonb@sztam,aztán szétrúgtam a tökét,meg eltörtem az újait.

én pl az egyik legjobb haveromat így ismertem meg.

jól összeverekedtünk,lezúztam elég rendesen,én is kaptam nem sajnált,de nem folyamodtam aljassághoz,mert ő sem csinálta.

férfiként lejátszottuk,aztán piáltunk egyet.

az egyik legértékesebb üzleti kapcsolat és barátság lett belőle.

viszont ha eltördelem pl az ujjait,meg szétrúgom a tökét,valószínűleg egészen másképp alakult volna a dolog.

szóval a büntetést a megtorlást érdemes hozzáigazítani az elkövetett bűnhöz.

2011. nov. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem aljasság támadási pont és kész , rengeteg stílusba ezek támadási pontokok és hatékonyak persze majd megtámad valaki és óvatosan ütöm nehogy bántódása legyen . Támadót minél hamarabb ártalmatlanítani kell és ha ezt egy tökönrugással lehet elérni példáúl akkor ott lehet . Vagy gondolom akkor a wing Chun ami pont ezekre a pontokra megy egy nevetséges cuc , vagy a thai harcművészek ahol támadási pont a tök ? Mond nekik , hogy nem elég férfiasak megmutatják neked , hogy szerintük melyikőtök az . Megtámadnak utcán az nem vicc vagy oda adsz mindent vagy elfutsz vagy elintézed ,de nem bohóckodsz hogy ütögeted a lábát , hogy ne fájjon neki ...
2011. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%

már megint f@szságokat írsz.

hol olvastad,vagy honnan veszed egyáltalán,hogy óvatoskodás volt?

egyébként meg ez a csing csung tényleg nevetséges.

múltkor lejött hozzánk edzeni egy ilyen csing csungos segédedző.

sparringoltunk,jött előre folyamatosan,meg ilyen f@sz mozdulatokkal próbált egyfolytában sorozni merev nyakkal.

kiléptem oldalra és úgy keresztbe vertem,hogy kirepült a fogvédője.

és még azért is f@szság amit írsz,mert tapasztalatlanságról,hozzá nem értésről árulkodik.

támadás,támadás...

1000 féle támadás lehet,pl lökdös egy részeg,annak elég ha beb@sz az ember néhányat és megnyugszik,nem kell megölni.

és megint más,ha rámtörik a lakás ajtaját,akkor tényleg mindent be lehet vetni,mert ott már komoly gond lehet.

2011. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Ja ha utcán támadnak rád akkor az komolytalan , jó hülye vagy b@zdmeg látszik , hogy kertvárosba laksz ,de osztod az észt milyen telepen élni ... Wing Chun szar ? Jaja szegény Yip man te hússzor megverted volna egyetlen egy ember tudásából itélsz gratulálok ... Meg annyi eszed sincs , hogy esetleg a kérdező nem 3 szoros K1 világbajnok és örül ha megtudja védeni magát egy picit eszet kérek .
2011. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Plusz egy tökön rugás pont hogy bénitó rugás ,de ha átrugod a bordáját vagy behúzol neki párszor arcra azokból sokkal komolyabb gondok lehetnek ha már így gondolkodsz ha tényleg annyira jó sportoló vagy ennyi tapasztalatod lehetne ez szerintem olyan 2-3 hónap után megjön és még annyit hozzátennék , hogy még általába egy amatőrebb kravmagás se teszi tönkre a műszert tökrugásnál ,mert mint mondtam bénító szándékú támadás .
2011. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
ma 17:43 nagyobb hülyeségeket plz .
2011. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
80%
Egyéni vélemény és töb helyen olvastam meg önvédelem oktatásnál is van, Hogy nem az számít h milyen fer vagy az utcán MINDENT lehet!! Cél a túlélés.
2011. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!