Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy lány miért judozik?...

Egy lány miért judozik? Elsősorban cselgáncsozó vagy azt elkezdeni akaró lányok véleményét várom!

Figyelt kérdés
Volt, hogy edzésen kívül fiú ellen alkalmaztad a tudásodat? Hogyan történt? Vagy edzésen milyen?

2011. nov. 24. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kiskoromban elkezdtem, egy barátnőmmel, mert tetszett.1 évet lehúztam, de a barátnőm nem akarta tovább csinálni, én meg, mint egyedüli lány, nem akartam fiú párt akkor.(már sajnálom, mert szívesen folytattam volna)

Szóval, ha akarod (és tetszik), szerintem csináld, mert nagyon jó.

2011. nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De pontosan mi tetszett neked a cselgáncsban? Mert talán önvédelemre nem a legjobb. Mondjuk maga az a mozdulatsor tetszett meg, ahogy valakit földre viszel, hogy ügyesebb vagy és el tudod gáncsolni a lábát? Vagy a válldobás, csípődobás technikája, vagy mi tetszett benne konkrétan?
2011. nov. 24. 23:06
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
ezekről mindég az jut eszembe, hogy szép szép, de egyszerűen nem lehet megcsinálni (bár ésszel tudom hogy nem lehetetlen..).
2011. nov. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi tetszett meg benne.

Lehet az edzések hangulata, vagy hogy úgy éreztem, nem vagyok védtelen, ha valami baj lenne.

Mondom, szívesen csináltam volna tovább, de fiú párral nem tudtam volna.(mivel abban a korban már kijön a fiú-lány közötti erőkülönbség)

2011. nov. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
judo-ban nem pont felül kéne emelkedni a fizikai erőkülönbségeken?
2011. nov. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Aczél, 10-11 évesen igenis a gyerekek az erőkülönbséget fitogtatják, nem a sportszerűség a fő szempont.(lehet ha tovább maradtam volna, már nem ez lett volna, de akkor ez volt, ennyi :D)
2011. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
ez nekem túl életszerű. az ember csak egy darabig 10-11 éves, aztán kinövi. ezért nem is gondoltam ilyesmire.
2011. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó, mostmár szívesen folytatnám, sőt, akkor is folytattam volna, de már nem bírom visszaforgatni az időt.:))
2011. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Én 10 évesen kezdtem judozni és már 16 vagyok. Először persze szokatlan volt, meg minden, de most már a legjobbak közé tartozom. Enélkül nem is tudom elképzelni az életem. Azért kezdtem el járni, mert az öcséim is jártak és még ők is mindig űzik ezt a sportot. És már a társaság miatt is megéri járni. Én épp idén lettem edzésen SZERELMES. :$ :) Tehát már ezért is megéri :))
2012. ápr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És van amikor a szerelmedet kapod ellenfélként? Olyankor mi történik?
2012. ápr. 27. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!