Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Valaki valami fehérje turmix...

Valaki valami fehérje turmix ot tudna mondani amit edzéseknél igyak?

Figyelt kérdés
elöre is kösz
2011. dec. 3. 21:52
 1/4 dirtboy ***** válasza:
edzésközben nem kell proteint inni,edzés után kell akkor pedig tejsavó a legjobb dextrózzal vagy ha van lóvé akkor vitargóval.
2011. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ...Off válasza:
1zcskó tej,3-4tejföl,2 lapka sajt, 2 db tojást feltörsz (cukrzd mg mer am naon szr íze van) én ígyszktam inni utána eszek egy ki szénhidrtot kenyér kifli, (hús<-- fehérje)
2011. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és tejsavot honnan vegyek? 15 vagyok azt lehet már inni?
2011. dec. 3. 22:09
 4/4 dirtboy ***** válasza:

persze hogy lehet nincs életkorhoz kötve,tápkieg boltban árulnak de rendelhetsz is.

mivel még csak 15vagy gondolom nincs kereseted /vitargo kilőve/ ezért inkább rendelj bodybuilder.hu-ról és ott tudsz rendelni dextrózt is.

étrended legyen mert másként nem fogsz fejlődni hiába iszod a tejsavót és a szőlőcukrot.

ezek csak koncentrált táplálékok nem más,arra szolgálnak hogy az étrendbeli kisebb hiányosságokat javítsák.

2011. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!