Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lesz Bunny könyv, a címe 'A...

TOMAtm kérdése:

Lesz Bunny könyv, a címe 'A sárga kapszula', van akit érdekel?

Figyelt kérdés
Nem valószínű h megveszem,mert Bunnyt nagyon nem csípem,de lehet h letöltve elolvasom,márcsak kiváncsiságból.Van aki esetleg olvasta,vagy van valami hozzáfűznivalója a Bunny témához.lehet fikázni,dicsőiteni vagy amit akartok,csak lécci indokoljátok h miért ez a vélemény.Peace.

2011. dec. 5. 19:22
 1/5 Zakathol ***** válasza:
100%

Belenéztem már, de igazából számomra sok újdonság nincs benne. Jókat szoktam röhögni a tagon.


Az meg, hogy kell-e szeretni vagy sem, engem konkrétan nem érdekel. A poénjain röhögök, a hülyeségeit nem figyelem, ha okosat mond azon meg elgondolkozok.


Az mindenesetre szerintem tiszteletre méltó amit csinál. Az pedig hogy hogyan csinálja, egyéni 'szocpolitika'.

2011. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

én csak annyit tudok ehhez hozzá fűzni hogy nem lesz hanem már van is egy ideje.

olvasni még nem olvastam.

2011. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tényleg már van egy ideje...csak előbb irtam ki a kérdést mint megnéztem volna a megjelenési dátumot.
2011. dec. 5. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már olvastam, egyik ismerősöm kölcsönadta. Igazából az alapismereteket bővebben leírja, a szokásos Bunny stílusban. Nem azt mondom, hogy rossz könyv, egy kezdőnek nagyon hasznos lehet, mert közben még jót is nevethet egy két részen, de egy haladó testépítőnek már szerintem nincs benne sok újdonság.
2011. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dementoricus ***** válasza:

Nekem megvan letöltve és az elsők között rendeltem meg.


Mindegy milyen a stílusa, engem is már elküldött anyámba. Aztán rájöttem, hogy pont azt a kérdést már valaki feltette 1 évvel korábban. Gondolom évente mindig feltette egy f@sz. Éppen rajtam volt a sor.


HA EZT OSZTOGATNÁK A DISZKÓKBAN DOROG HELYETT JOBB LENNE A VILÁG.

2011. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!