Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 16 eves vagyok a barataimmal...

16 eves vagyok a barataimmal kezdtunk egz airsoft csapatot. Milyen fegyver ajanlot kezdoknek? 6an vagyunk ki milyet vegyen (ne legyen tobb 100e). Szemelyesen en egy snipert vennek (mondjatok jokat) a haveraim pedig gepfegyvereket! AJALJATOK!

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 16:56
 1/6 anonim válasza:

Üdv. Mindenképpen, mivel kezdő csapat vagytok, kezdő fegyvert ajánlok. Van erre egy kiváló bolt Budapesten, itt a link: [link] Itt tudtok olcsón, alap fegyvert választani, segítőkész emberek vannak, több típust is megfogdoshattok, talán ki is próbálhattok. Érdemes alkalmazhatóságot is figyelembe venni. Ha pl épületbe játszotok, nem éri meg a csipa. Egy jó mesterlövész közel 100e vagy afelett van. Kompakt fegyvert vennék a helyetekbe, Sig 552, UMP, G36K/C...

Érdemes azt is figyelembe venni, hogy mennyire akartok autentikusak lenni. Ha pl amerikai ruhád/felszerelésed van/lesz, nem kéne hozzá Ak-t venni, de ha az tetszik, nosza :) Ha kell valami segítség még ruha/kiegészítő ügyben, dobj egy privit, és ha tudok, segítek.

U.i: Az airsoftban a használhatóságot nézd, utána minden mást. Lényeg az, hogy TE tudd használni, és NEKED tetsszen a csúzli. Az, hogy másoknak nem tetszik, lényegtelen. e a G36c, mert Ak párti, én viszont meghalok érte, annyira tetszik :) egyén függő :P Dönts józanul, pénztárcához igazítva. Remélem tudtam segíteni.

2011. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kossz syepen meg megfontoljuk!!
2011. dec. 21. 14:18
 3/6 anonim válasza:
Mivel még kezdő vagy így a snipert nem nagyon ajánlanám, mert azt csak az használja, aki nem lövöldözik mindenkire, akit meglát a célkeresztben, hanem csak értékes célpontokra lő, amúgy rejtve és észrevétlenül marad. Egy kezdőnek inkább egy aeg és egy aep való véleményem szerint, mondjuk egy M14, amit akár sniperként is tudsz használni, ha teszel rá egy távcsövet, meg mellé egy Glock 18C. Ezzel már eltudsz indulni, és ha jóminődégűt veszel, akkor évekig tudod használni is.
2011. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
am ha feltétlenül snipert akarsz, akkor a Mauser SR Warrior-t ajánlanám, mert az nem drága, de ha költesz rá, akkor brutális. nekem az volt, amíg játszottam, és nagyon megbízható és jól használható volt 4(!!!) évig. előző voltam
2011. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem az elso fegyom egy Tokyo Marui MP5 RAS volt, de csak oszlopokra, céltáblákra stb lovoldoztem vele, szval semmi komoly. Most vettem meg az elso IGAZI fegyveremet, egy CYMA AK74-et (cm048) és egy shotgunt. Az AK-val van pár gondom, itt ott valami elakad, de nagyon szeretem ezt a fegyvert, mert pontos, és egy állat. Nyers, de ez teszik benne.

Ha kezdo vagy nem snipert ejánlok, hanem egy JG G36-ot (nekem nem tetszik annyira, de konnyen kezelheto, tisztithato, kevés gond van vele). Ha szeretnél még mindig sniper lenni, akkor a g36k-t mert kicsit hosszabb, de a g36c jobb épuletharcra vagy cqb-re.

2012. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha snipert akarsz akkor szerintem ez nem lenne rossz [link]
2012. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!