Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen kevert fehérjét ajánlot...

Milyen kevert fehérjét ajánlotok a Power Protein helyett?

Figyelt kérdés

Már az 5.doboz Power-t fogyasztom, sajna az anyagiak nem engedik meg hogy mindig tejsavót igyak, így azt csak néha-néha tudom megvenni, mikor úgy van pénzem...

Érdekelne hogy van-e esetleg hasonló árkategóriás fehérje, ami szintén kevert, de valamivel jobb mint a Power? (íz,oldhatóság)

Ha nincs, akkor marad ez,nem vészes, csak gondoltam kipróbálnék valami mást is.


2012. jan. 4. 18:42
 1/9 dirtboy ***** válasza:
hát az ára kicsit magasabb de a promix is kevert és jobb az íze
2012. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zakathol ***** válasza:
Lesz majd márciustól a biotechnek is egy kevert fehérjéje(power pro vagy mi), power protein árában kb, és állítólag összehasonlíthatatlan íze van a kevert fehérjékhez képest... Kapott tesztelni pár ember és eddig nagyon jók a visszajelzések. Én lehet kipróbálom majd azt is.
2012. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz, azt írják, hogy január közepétől lesz.

[link]

2012. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dirtboy ***** válasza:

csak az arányokat lenne jó ha feltüntetnék de nem nagyon akarják felfedni egy kevert proteinnél sem.

lehet én is kipróbálom majd,legalább lesz piros vödröm is.

2012. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Zakathol ***** válasza:
Hát ha az összetétele ugyanolyan mint a többié (javarészt szója) de az íze jobb akkor nekem már az is elég :D
2012. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat srácok!

Igen, hallottam én is erről a Power Pro fehérjéről, Őt fogom kipróbálni én is ha lehet rendelni január közepe felé (kb. akkor fogy el a Power Proteinem amúgy is)

Akik tesztelték, mindenkinek "bejött" ízre, oldhatóságra...És az ára sem vészes:)

2012. jan. 4. 19:47
 7/9 anonim ***** válasza:

full forcének is van egy kevert fehérjéje ami olcsó

[link]

hoppá hoppá , fel is ment az ára az adó miatt:))

2012. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dirtboy ***** válasza:

az a full force az kegyetlen szar a vélemények szerint,mármint oldódásra és ízre értve.

azt nem vállalnám be semmi pénzért.

2012. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zakathol ***** válasza:
Én használtam már az MPM-et. Szokásos kevert fehérje. Power proteinnel abszolút egyezik mind ízre, mind pedig oldódásra. Talán egy picivel több lehet benne a szója, mert egy kicsivel több víz kell bele.
2012. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!