Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen kevert fehérjét ajánlot...

Milyen kevert fehérjét ajánlotok ami jobb mint a Power Protein?

Figyelt kérdés
Tudom, nem az íze miatt isszuk, eddig sem érdekelt, hiszen már több doboz Power-t elfogyasztottam, aminek köztudott nem valami híres az íze. Az érdekelne hogy tudtok-e ajánlani hasonló fehérjéket, aminek kicsivel jobb az íze meg az oldhatósága? Ha nem, akkor meghagyom a Powert, mert különösebb bajom nincs vele, jókis fehérje, csak gondoltam kipróbálnék valami mást is, ha tudtok ajánlani hasonlókat...
2012. jan. 7. 16:35
 1/7 dirtboy ***** válasza:

scitec promix,jobb oldódás,jobb íz jellemzi, ja és magasabb ár is kicsit

nem sokára kapható lesz a biotech power pro,lehet az is jó lesz,majd olvasd a véleményeket róla biztos lesz aki írja az oldódását,remélhetőleg nem egy tejel ivós bu zi lesz

2012. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!! Arra a Power Pro-ra gondolsz ugye, amit majd január közepétől lehet kapni? (elméletileg)
2012. jan. 7. 18:53
 3/7 dirtboy ***** válasza:
igen arra,kíváncsi leszek én is mikorra kapok belőle mert rengetegen ki akarják próbálni
2012. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasom, hát...lesz pár rendelés mikor kihirdetik hogy "Mától kapható a BiotechUSA 4kg-os Power Pro fehérjéje!"
2012. jan. 7. 19:50
 5/7 dirtboy ***** válasza:
ajaj,facebookon is hogy megjelent a termék máris rengeteg komment volt alatta hogy kipróbálják majd pedig még csak akkor lett bejelentve hogy létezik a termék
2012. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát kb 500 "kipróbálnám a terméket" kommentet írtak a Power Pro alá, úgy fél óra alatt......Tuti leadnak vagy 2000 rendelést aznap:D
2012. jan. 7. 20:02
 7/7 oyeacch ***** válasza:

Bioteches kevertnek ha normális íze lessz, akkor nálam tuti befutó.


Scitec promix, mivel már megint áremelés volt, már nem nagyon éri meg. Majdnem egy amerikai tejsavó kilós árán van.

2012. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!