Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tojás? Edzés előtt vagy után?

Tojás? Edzés előtt vagy után?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés hogy naponta edzek (BJJ)és hogy főtt tojást edzés előtt vagy után egyem?fél 9kor érek haza edzésről és nem akarom hogy hízzak mert ugye a sárgájától lehet.De úgy olvastam hogy edzés után kell pótolni a fehérjét... ilyenkor mia teendő? Egyátalán ér/használ majd ez valamit?
2012. jan. 4. 19:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
edzés után mindenképp , de kb 8-10 tojásfehérje kéne , így jobb lenne egy fehérje shake , mondjuk powerprotein , mivel 9-kor érsz haza , én szénhidrátot már nem ennék olyankor
2012. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 dirtboy ***** válasza:

protein tápkieg kéne edzés után nem tojás,főleg hogy később eszel nem edzés után közvetlen.

szénhidrát pedig kell edzés után,lényegtelen hogy este edzel.

2012. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszokat!
2012. jan. 4. 20:47
 4/20 anonim ***** válasza:

ha nincs fehérjére , mért lenne baj a tojással?

persze jobb a tejsavó , de ha nincs akkor nincs , és valószínű nem fog venni 5-10 ezer forintért csak azért mert egy vadidegen azt mondta

2012. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 dirtboy ***** válasza:

n.a

ne basz d mér fel az agyam ilyen kérdésekkel


utolsó,

mi is benne a káros,kifejtenéd mérhetetlen tudásod?

2012. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

most mi a baj azzal a fránya tojással?(persze nem nyersen)

edz egyet , haza ér is megeszi a kis tojását(igen tudom drágábban jönne ki mint egy fehérje shake) rizzsel , ő nem testépítő , csak kínácsi hogy van e értelme

2012. jan. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 dirtboy ***** válasza:

értelme az van,

az a baj hogy nem tudni hogy mennyi idő telik el még ő edzésről haza ér,protein shék alatt nem kifejezetten tejsavóra gondoltam.

bármilyen kevert protein megteszi,gyorsabb mint a tojás,a tojást meg majd megeszi később.


egyébként minek a rövidítése a BJJ?

2012. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
nem mérhetetlen a tudásom,sőt.de teli van olyan anyagokkal,adalékok,meg stb.nem természetes az egész.
2012. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat még egyszer , negyed óra amíg hazaérek és még ennyi amíg megfőzöm meg +megeszem.A BJJ=Brazil Jiu Jitsu .
2012. jan. 4. 21:56
 10/20 anonim ***** válasza:

"olyan anyagokkal,adalékok,meg stb"


Asszem ez egy megalapozott, szakértelmet tükröző, bő válasz, nyugodtan el lehet hinni neki.

2012. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!