Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnék küzdősporthoz...

Dadantestver kérdése:

Szeretnék küzdősporthoz edzőpartnert?

Figyelt kérdés

Amatőr szinten csinálhatnánk vagy akár egymást is taníthatnánk most már én is hobby szinten űzöm a sportokat de szeretnék valami rendszer felállítani akár box, judo, birkozás, terén. 23 éves vagyok,kitartó. Box és judo ruhával is rendelkezem. Olyan személyeknek a jelentkezését várom akik nem félnek egy kis sérüléstől.

Akár sulyzós edzések is szóba jöhetnek de persze mértékkel valamint aki nem tisztán csinálja hanem kiegészítőkkel az ne is írjon. Budapesten vagy kisebb vonzás körében akár a szabadban is (persze nem egy színpadon).


2012. jan. 9. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mióta edzel és mit ? H-h külsős partnerre van szükséged ?
2012. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem külső partnerre van szükségem, inkább akivel tudok edzeni gyakorolni egymásnak mutatni dolgokat.

Szombatonként szoktam de az sem mindig jön teljesen össze az is partner függő.

2012. jan. 9. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen tapasztalataid vannak meg mióta edzel ?
2012. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Régebben Kick-boxoltam közel 4 évet.

Utána kis foci, judo.

Valamint mostanában az edző partnerek miatt egy kis birkozás és krav maga.

Valamint néha lemegyek a konditerembe.

2012. jan. 9. 23:17
 5/7 anonim ***** válasza:

azért össze lehetne jönni Budapesten akik így vagyunk..

persze amikor én szerveztem valami nagyobb találkozót és bunyót, ott csak egyéb városokból érdeklődtek.


meg lehetne osztani azt is milyen termekbe lehet lemenni már működő "viadalokra" lehetőleg olcsón.

talán A-teremben van valami, plusz az UTE box termében is hallottam hogy hétvégén ilyen footballisták rúgják egymást, és oda is le lehetne nézni. majd, amikor így kicsit jobban ráér az ember..

2012. jan. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
meglehetne*
2012. jan. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen jó ötletnek hangzik.

Valamint én is hallottam róla hogy footballisták vagy szurkoloik is össze szoktak jönni egy páran.

2012. jan. 10. 02:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!