Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » F/17. mennyire lehet fejleszte...

F/17. mennyire lehet fejleszteni magam hogy spárgát tudjak csinálni? Küzdősporthoz kéne.

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen kifejlesztheted, csak gyakorlás kérdése :D
2011. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

gyakorlás.

amúgy lehet olyan komolyan kéne nyújtani, hogy önmagában edzés értékű, de csak gyakorlás ez is, ha amúgy egészséges vagy.

2011. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
teljesen egészséges vagyok...:D
2011. szept. 20. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor csak neki kell állni. azért írtam az egészséget, mert egyszerűen előfordul, hogy egy hormonproblémás embernek nem segít a szálkásító étrend meg össze vissza vannak idegesítő kivétlek, ezért akartam tisztába tenni, hogy mozog a lábad stb. :)


tényleg, kezdd el. nekem is kéne.. mondjuk én úgy sem nagyon rúgok fejre, mert ha én rúgok akkor ott már olyan helyzet van, hogy közben át akarhatják vágni az inakat a térdemnél, tehát has fölé úgy sem emelem a lábam, de azért jó az a hajlékonyság.

2011. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de ez mennyi idő? ha átlagos a hajlékonyságom... tehát nem vagyok olyan nagy gumiember de nem is az a kötött akármi
2011. szept. 20. 15:59
 6/7 anonim ***** válasza:

spárga mennyi idő?

ha tényleg heti 4-5-6x edzel rá, akkor 2-3 hónap alatt (!) is teljesen reális. de az tényleg edzést jelent, és nem edzés előtti lenyújtást.

2011. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát hidd el tudom mi az, hogy komoly edzés...;)
2011. szept. 20. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!