Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért utálják olyan sokan a...

Miért utálják olyan sokan a Palermot meg az Intert?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Én csak az Intert utálom!


pff, merda inter!

2010. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az Intert én is utálom. Megkérdezhetem, h hol hallottad, h a Palermot sokan utálják? Mert én csak az Interről tom ezt. :D
2010. nov. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már több helyen is olvastam hozzászólásokat hogy "undorító ember a Palermo edzője" meg hogy "remélem nem nyer a Palermo" stb., és gondoltam hasonlóan "népszerű" csapat lehet mint az Inter, bár én sem tudtam arról hogy miért utálnák.
2010. nov. 10. 16:14
 4/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__labdajatekok__11..


Itt néhányan leírják, hogy az Inter miért ilyen unszimpatikus csapat sok ember számára. A Palermóról nem hallottam még ilyen véleményeket...

2010. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Palermo elnöke egy görény. Röviden ennyi, aki követi az Olasz futballt az tudja. Magával a csapattal nincsen bajom, jó játékosok alkotják.
2010. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja akkor edző helyett elnököt hallottam, eltévesztettem.Amúgy én csak nemrégóta követem az olasz focit, valószínű ezért is nemtudtam hogy az elnökről ilyen véleménnyel vannak az emberek
2010. nov. 10. 20:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Inter? Mert rohadt büdös mocskos csaló csapat és elnök.

Palermo? Ott az edző a szemét

2010. nov. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert a sinter a legundorítóbb csapat a világon, elvileg olasz csapat, de van vagy 2 olasz a kezdő 11-ükben...küztudott TÉNY hogy a legalattomosabb, csalóbb csapat ennek ellenére kimaradtak a bundabotrányból...ami ha nincs nyilván nem itt tartanának...rendszerint valami pecsfej az edzőjük, és a játékosaik is azok (Materazzi, Ibra, Baloteli, és még sorolhatnám) az egész slep egy nagy színjátszókör, tele zsoldoskatonákkal! nincs egy lelkiismeretes hűséges játékosuk aki tényleg szereti a csapatot (kivéve talán Materazzi, de az egy kecseg) így ha azt mondom Inter senkinek nem jut eszébe egy csapatikon, mert nincs. Ha azt mondom Juve akkor ott van Del Piero, Nedved, Buffon ha Milan akkor Gattuso, Pirlo, Zambi, Ronaldinho stb, ha Roma akkor Totti, De Rossi...de ha Inter akkor kicsoda? senki, mert egy sz*ar zsoldos csapat!


A Palermot szerintem nem utálják....viszont nekik meg lányos a mezük :D

2010. nov. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az Internél esetleg Zanetti lehet ikon. Amúgy igazakat mondtatok. 2. voltam.
2010. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is pont azon gondolkodtam hogy Zanettiről megfeledkeztek :)
2010. nov. 17. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!