Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy lány parkourozhat? És ha...

Egy lány parkourozhat? És ha igen, akkor mivel kezdjen?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és szeretnék parkourozni. Az a kérdés, hogy lányként érdemes e elkezdeni és ha lehetséges, mivel kezdjem? A válaszokat előre is köszi!
2012. jan. 14. 12:37
 1/5 dirtboy ***** válasza:

nem ajánlanám egy 13éves lánynak,még túl fiatal vagy,te sem tudod igazán hogy még mit akarsz csak gondolom menőnek látod aztán meg lehet hogy fél év múlva meg már nem is érdekel.

másik ok meg hogy annyi videó van hogy esnek olyanokat mint egy ló,én jót nevetek rajtuk végül is ha ez kell nekik akkor csinálják de a fogad lehet hogy kipereg ha valamit elrontasz.

a protézis meg nem valami tuti meg a ferde orr de remélhetőleg válaszol majd aki csinálja mert ez csak egy átlag ember véleménye volt nem más.

2012. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem csináld,mért ne lehetne?Azért az nem valószínű,h kitöröd a fogad,vagy az orood,viszont lehet,h eltörik a lábad,de ez minden sportnál benne van a pakliban.Kedzés....hát igen,mindig ez a legnehezebb.Sztem nézz körül a v.rosban játszóterek,lépcsők,korlátok,egyéb olyan nagyobb helyek környékén,ahol lehet PK-zni.Ott lesznek kisebb csoportok,'bandák',akik szintén parkouroznak.Menj oda hozzájuk,beszélgess velük,mondd meg nekik,h te is szeretnél PK-zni,és biztos vagyok benne,h ők majd segíteni fognak.Elvégre mekkora buli má',ha egy lány PK-zik,sztem tök vagány.
2012. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
én minden nap parkőrözök. kapaszkodás nélkül állok a metrón. epikus vagyok reggelente..
2012. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nyteshade válasza:

Persze, akárki Parkourozhat.

Hogy mivel kezd???

hát feküdj le vagy 5-6 sráccal (de többel is ha jól esik)..

Na de komolyra fordítva a szót, kezdj az alapokkal. ugyanazzal mint mások.

Keress valakit akinek már jól megy és tanulj tőle, vagy keríts magad mellé valakit, aki majd összekapar a földről egy rossz esés után.

Aztán www.youtube.com beírod h "parkour tutorials" és megcsinálod amit látsz (fontos: megcsinálod!! és nem megpróbálod :D )

Sok sikert

2012. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia!:) szintén 13 éves vagyok és lány.. 1 éve pk-zok. Először azzal érdemes kezdeni, hogy megedzed a karjaidat a lábad és a hasizmod, mert ha ezek nincsenek meg, akkor nem mész semmire se! Utána amikor úgy érzed, hogy ez már megvan, akkor keress egy társaságot, akik pk-znak, és kérd meg őket, hogy tanítsanak. Nagyon fontos, hogy NE egyedül csináld:) Sok sikert hozzá!!
2012. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!