Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ezek közül melyik a jó küzdősp...

Ezek közül melyik a jó küzdősport?

Figyelt kérdés
Thaibox,box,kick-box. Én ezek közül a thai boxra gondolok, hogy az elég jó, természetesen önvédelemhez, kick box-ba tetszenek a pörgő-forgó rugások de nem hiszem hogy hasznát venném utcai bunyóban,bár lehet.
2012. jan. 16. 19:41
 1/4 lee12 ***** válasza:

bocsi de naponta felteszik 20 szor a kérdést

nézz már utána a keresőben mert már 500 szor válaszoltunk

2012. jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Mikro fogják,már föl az emberek,hány választ kell még írnom,h rájöjjenek arra,h a KICKBOX 1 HATÁR SZAR!!!Egyszerüsített vicckarate,az ég világon semmire nem jó.Ha nagyon kickboxolni akarsz,akk menj le Kyokushin Karate edzésekre,hidd el,azzal többre mész.

Am meg a box és a Thai Box is jó.Mind2 őnél megtanulsz ütni,bár boxban jobban,de visz TB-ban ott a láb,de utcán csak az alacsony rúgásokat fofgod tudni használni.Önvédelemre pedig Jeet Kune Do és Kali/Eskrima késharc kombo.Vagy ha az nem,akk Ju Jitsu,Ninjutsu,jó edzés mellett pedig Aikido,Krav Maga,Defendo.

2012. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Edzőtöl függ leginkább amelyik komolyabban oktat és keményebb elvárásai vannak azt és ott érdemes elkezdeni bármilyen stílust választasz ha szar az edző bohóckodás .
2012. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem ! És köszönöm !A thai boxra megyek majd szerintem megnézem milyen.
2012. jan. 17. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!