Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 8 hetes Stanozol (szemes)...

8 hetes Stanozol (szemes) kúra után szükség van valami helyreállítóra (májvédőn kívül)?

Figyelt kérdés
Légyszíves olyanok írjanak akiknek van tapasztalata és tényleg ért hozzá, mik az előnyei? mik a hátrányai?
2012. jan. 19. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Hamis és nem tudod mi van benne, ha szereted a szerencsejátékot akkor előny, ha nem akkor hátrány, minden rajtad múlik.
2012. jan. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 °:Amigo:° ***** válasza:

Van tapasztalatom, az utolsó stanozolt, amit a kukába dobtam, azért hagytam abba,mert véreset hugyoztam reggel.

Nem vagyok kox-ellenes, csak hülyegyerek- ellenes.

Neked agy-helyreállítást javaslok, amit szívesen elvégzek egy szeneslapát ütemes mozgatásával az említett lemaradt testrészeden.

Ha mondasz nekem értelmes indokot, miért jó a stanozol neked (azon kívül, hogy divat az idiótáknál) akkor megígérem, hogy elmondom, miért nincs igazad :-D

2012. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!