Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan csináljam? Testépítés

Hogyan csináljam? Testépítés

Figyelt kérdés
Sajnos a munkám csak hétvégén engedi hogy kicsit foglalkozzak a testemmel,ez többnyire mellizom, kar ,váll izmaim edzését értem ez alatt.Lehet kapni valami ártalmatlan szert a hatékonyabb izmosodás érdekében, vagy teljesen felesleges nekem?

2012. jan. 23. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
"ártalmatlan szer" Nem tudom mire gondolsz remélem nem kevered te is a steroidokat a táplálék kiegészítőkkel, amúgy fehérjét ha szedel az nem árthat az hogy feleslesges e azt döntsd el te az étrend nagyon fontos.
2012. jan. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

izomfejlesztő szer nem létezik.

gyógyszerek vannak, amik RENDSZERES edzés mellett és JÓ kajálás mellett nagyban megnövelik a tested építő folyamatait, ezek sebességét.


hétvégi edzéssel átmozgathatnál mindent. ha szombaton nyomod a mell - kar - váll (nem sok ez felsőtestre?) akkor vasárnap lehet has, láb, hát.

de amúgy ezeket jobban össze kellene válogatni, melyik nap mit, mert ahogy te írtad és én kiegészítettem, szinte BIZTOS hogy nem túl kedvező.

2012. jan. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne keverd össze a dolgokat.:) Vannak a szteroidok, amit a sok hozzá nem értő beszed, hogy most nagyon izmosak lesznek, holott egy gramm izom nem ment rájuk, és vannak a taáplálékkiegésztők, amik rendszeres, kidolgozott étrend mellett, és egy jól összerakott edzés mellett valóban hozhatnak hosszútávon szép eredményeket, és ezek csak tápanyagok, nem szteroidok. Az két, és egészen más kategória. Ezt a videót mindenképp nézd meg: http://www.youtube.com/watch?v=yHnmsrMbqLY


Írtad, hogy hétközben a munkád miatt nem tudsz edzeni. Én mindenképp sok részre bontanám, minden nap megedzenék EGY izomcsoportot. Ez nem olyan sok idő, ha munka utána tudsz rá fél órát szakítani. Ez is hatásos lehet például.

2012. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha megengedheted magadnak anyagilag " akkor power plate nézz utána :)
2012. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!